Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Kiri lázně

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:09 pm

"ne byl jsem tak trochu anbu takže bylo prioritou aby o mně nikdo nevěděl" mile se usměju a o trochu víc se ponořím zadívane se jí dívám do očí
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:14 pm

"Páni ANBU." úžasnu "také jsem chtěla být ANBU ale asi bych nezvládla ten nátlak. říká se že ANBU jsou bez emocí, u vás to tak nějak není vidět." pousměju se a také se mu dívám do očí.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:22 pm

"no z anbu jsem také davno skočil byla to banda no jak bych to řekl asi takhle" zakašlal jse "byli to prostě neiteligentní lidé a umněli jen jedno a to zabíjet" zadívám se jí hloubějí do očí
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:26 pm

mírně zčervenám, "Tak to se vám pak nedivím a jak jste přišel k tomu scharinganu?"
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:33 pm

"při jednom boji kdysi davno asi kolm 13 let jsem byl vyslán na misi s jedným ne moc dobrým medikem tedy en medik byl na mé straně proti jednomu klukovy z klanu uchiha malem sme to nepřežili po dlouhem boji jsem ho porazil" odkašlal jsem si "a toť vše" mile se usměji a opřu si ruky o kraje bazenku poté se jí dívám přimně do očí
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:36 pm

"Inplantoval ti ho? TO já bych se asi složila. To ještě neumim." usměju se, ale v duchu jsem ho obdivovala. Zadívala jse se na jeho ruce, když se opřel jaksi mu vyskákali svaly (bicáky Razz) ještě že tu byla pára, protože i ta způsobovala červeň v mé tváři
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:42 pm

"no víš reino kdybysi chtěla tak by jsi to určitě dokázala" mile se usměju a znovu se jí zadívám do jejich očí ja ji to musím řict jak je nadherná snažil jsem se sam sebe přesvědčit abych to řekl při tom jsem trochu zčervenal
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:44 pm

"To bych musela absolvovat kurzy na tyhle operace a na to já asi nemám žaludek, časem možná teď ne." pousměju se, připadala jsem si už klidnější tak jsem se trochu narovala (voda mi byla těsně nad prsa)
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:47 pm

"ale musím uznat že tvé schopnosti jsou dos dobré" mile se usměji zadívám se jí do očí "mam dotaz mohla by jste mi říct vše o vašich lekařkým ulohách kolik lidí jste zachranila či zabila"mile se usměju
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:52 pm

zasměju se " Zabila? to nikoho, jsem vázána přísahou a navíc nemám to srdce nechat někoho zabít a tak. Zachránila jsem přimé praxi dost lidí, jsem dětská doktorka, ale působila jsem při výcviku i nějaký čas u ANBU ale nechodila jsem na mise, jen čistě léčila zraněné. Ironie je taková, že nemám ráda děti a stala jsem se jejich lékařkou." nad tím se musím zasmát
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:56 pm

"co nemate rada děti" otažu se trochu zaskočeně "ja čekal že žena jako vim je bude mít rada či po nich touži" mile se usměju podíval jsem se do stropu a tak jsem zusal nakloněn
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:00 pm

"No neřekla jsem že je nechci, ale prostě nějak mám období že je moc nemusím. Když jde do tuhého samozřejmě, že dělám maximum abych je ochránila, jsou to .... promiňte mi ten výraz ale nadrženci. Aby chodili do ordinace za mnou každý den třikrát a víckrát deně třeba jen s pouhou modřinou nebo malý šrámem aby mě viděli, tak... o člvoěka odrazuje." zadívám se na něj
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:02 pm

"ale když to tak vezmete je to jen o vychvě "mile se usměji "ale ani se těm dětem nedivím ale myslím že si budu hrát na ditě"mile se usměju
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:04 pm

"Nejsem snad jediná doktorka ne?" usměju se trochu laškovně a i já se rukama opřu o hrany jezírka
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:06 pm

ůto ne nejste ale jste asi nejkrasnější z nich" zčervenám jak rajče proto zakloním hlavu o trochu víc aby to nešlo vidět
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:11 pm

sledovala jsem ho a trochu jsem natočila hlavu na stranu a sklopila oči, aby nebylo vidět trochu zčerevenání
"Děkuji, ale krása není vše." pípnu
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:20 pm

"no to není ale u vas člověk vidí že hned mate i to ostatní" mile se usměju a trochu více zčervenám ale i tak hlavu dám dopředu mile se usměju
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:25 pm

"Lichotí te mi, ale nejsem taková jak si všichni myslej." usměju se tajemně
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:32 pm

Zasmejem sa a z piesku urobím myš a pustím ju k ním do bazéna. Myš prejde po okraji bazéna a štuchne do Reiny. Ja sa začnem smiať a čakám na ich reakcie.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:40 pm

'Tak jaka tedy jste' otažu se trochu tajemňe
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:49 pm

(zabiju ho !!! xD)

ucítila jsem malé drknutí do ruky, podívala jsem tam a .... myš. otočila jsem se k hraně bazénku a myš uchopila za ocas do dvou prstů
"Hm..... písek." řeknu a myš dám do vody, kde se písek ihned rozmočí. Spokojeně se usměju a otočím se zase na Mizukageo s úsměvem
"No kde jsme to skončili hm no ano.... to musí každý posoudit sám jaká jsem." usměju se mile a mám jisté podezření na majitele myši Razz
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:52 pm

Nahodil som sklamaný xicht a na hlave sa mi objavila kvapka. Nič?! Vôbec nič? Ani nevykríkla? Urobil som z piesku 3 pavúkova poslal som ich za ňou.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 11:03 pm

dívala jsem se zarytě na něj a pak jsem znovu ucíila šimrání na ruce líně jsem se podívala na ruku a tam mi lezly tři pavouci, zhrozila jsem se dostala se mi do očí hrůza a panika zároveň a prudce jsem ukročila do středu jezírka a jak jsem tak máchala rukou ponořila jsem je do vody a všechny pavouci se v ní rozpustili 'písek, zase? kdo to sakra je.' pomyslím si úpkně naštvaná '"Mám chuť někoho zaškrtit." řeknu naštvaně
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 11:08 pm

'ježiši' křiknu 'co je to za uchyla' naštvaně křiknu obrátím se na reinu no podle mně jste krásná mila dama'mile se tsměju a zčervenám
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 11:11 pm

"Ano milá, tak teď si milá vůbec nepřipadám." cením mezi zubama byla jsem totálně vykolejená a uvedomila jsem si že stále stojím uprostřed a jediný štěstí že mám tak dlouhé vlasy že zakryjou všechno
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kiri lázně - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kiri lázně
Návrat hore 
Strana 2 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pole v kiri
» Restaurace/bar v Kiri

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: