Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

Kiri lázně

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law

Počet príspevkov : 149

Kiri lázně - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 3:48 am

"no to je blbost, na..vem si to" a hodim knížku zpět na Yahika...
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

Počet príspevkov : 281

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 3:50 am

Tsche... ja viem že je to blbosť... ale tebe by sa to hodilo kedže si na všetko zabudol... takže si zabudol aj baliť baby. Zasmejem sa a vytiahnem moju knižku a začnem ju čítať.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana

Počet príspevkov : 725

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 3:54 am

"Dnešní mládež ani se nedivim, že nějakou takovou knížku vlastníš." prudce vstanu jdu k němu a knížku mu vytrhnu a listuju v ní
"Hm.... deset typů jak jí zaujmout." zasměju se a dívám se dál "Oslov ji, bože co je to kecy, kdo to psal to se podle nějaký knížky nikdo nenaučí." podám mu ji zpátky a jdu si zase sednout na své místo
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 3:57 am

Ja som to ani nečítal... vychádzam z porekadla "súd knihu podľa obalu" xDD Usmial som sa a hľadal som kto ju napísal niekde na obale.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:00 am

"víš Yahiko, nepotřebuju vedět jak balit holky, oni dou po mně, mám svůj osobní šarm jak vidíš" řeknu s úsměvem ironicky a mrknu na Reinu...
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:02 am

trochu se rozkašlu když jsem to slyšela a zasměju se opřu si krk o hranu rozpustím si vlasy a nechám je na podlaze se rozprostřít aby trochu proschli
"Aspoň nemusím myslet díky vám na nic jinýho." řeknu
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:06 am

Na hlave sa mi objaví kvapka. Jasne jasne... Máchol som rukou po vode do Reininej strany...nadávala si pozor Very Happy
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:10 am

přede mnou se opět objeví ta stěna jen se poklidně usměju a nechám ji zase zmizet když voda narazí
"Nedáš si říct že ne?" podívám se spiklenecky na něj
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Počet príspevkov : 246

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:13 am

"hele hoši jdete si dat zmrzlinku a dospělý nechte na pokoji" mile se usměju pořadně se opřu o obrubník bazenku zavřu oči a přemýšlím
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:20 am

Pozriem na Mizukageho a zatnem päsť Ja niesom decko! Poviem potichu a po chvíli sa upokojím. Ďalej som ho už ignoroval.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:25 am

začnu se hlasitě smát..."já sem Law..." řeknu přátelský Mizukagemu a podám mu ruku
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:40 am

upřu svůj pohled tentokrát na ty dva a usměju se
"Ty se koupat nebudeš, když už jsi tu Lawe?" zeptám se ho
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:51 am

"no klidně, sice mě pan vážený Mizukage tak trošku ignoruje ale snad budu klidnej" řeknu s úsměvem a svlékam hadry...všude po těle mam jizvy Kiri lázně - Stránka 9 17b0964d0300964844d1bff058ba32aee4f52ef7 a lezu do vody
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:56 am

"No proboha." okamžitě se napřímim a sleduju každičkou jeho jizvu
"Co se ti to stalo a kde a jak je to starý třeba by se to dalo ještě nějak vyléčit." 'ano záchranářský pud se ozval' pomyslím si
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 4:59 am

Vyvalím na neho oči. Preboha! Asi som mal pravdu... Premýšlam nad tým čo by sa asi stalo keby si spomenie...
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 5:00 am

"jóo to ja netušim jak se mi to stalo" zasměju se...trošku přitom zpevnim břišáky "ale těžko tyhle rány jentak zmizej, byli docela hluboký..ale ani mi to nevadí...připadám si trošku drsně" odpovím s úsměvem
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 5:25 am

"Jo ale já na to koukat nebudu to po ě jako po medikovi nemůžeš chtít." řeknu vstanu a jdu k němu a už mi v ruce září zelená chakra a jemně ji přiložím na jeho hruď
"Nech mě to aspoň zkusit"
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 5:32 am

"dobře, jestli ti to udělá dobře" "vcelku je to i docela příjemný" pomyslím si...přitom hezky sleduju Reinu jak se soustředí...
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 5:38 am

Pri pohlade na Mizukageho som sa musel zasmiať. Bol úplne nasraný... Zrazu sa pri mne objavil piesok a zhmotnil sa do mojej podoby. Pozdvihnem obočie a čakám čo mi povie. Vzali ťa k ANBU. Povie mi a úsmev na mojej tvári zmizne. Chvíľu premýšľam a potom sa usmejem. Super!!! Klon sa na mňa usmeje a zmení sa na piesok.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 5:40 am

(chvilka soustředění to musí být komický pohled xD )

chvílema se mi i dařilo a malé jizvy začínali mizet, ty větší a hlubší se mi podařilo maximálně tak srovnat s povrchem kůže. Abych na to plýtvala ten malý zbytek chakry co jsem ještě měla bylo zbyteční tak jsem přestala
"No ..... nic moc." řeknu trochu smutně "Jsou hodně staré, co si dělal v minulosti že sis je ani neošetřil." zadívám se mu do očí dychtíc po odpovědi
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 5:46 am

"jako bych to veděl..nedávno jsem ztratil pamět...vlastně si první žena s kterou sem se seznámil od mé ztráty..Yahiko se mě jakžtakž ujal, tak sem mu dost vděčný..a beru ho jako jediného svého přítele...jinak Yahiko, gratuluju" řeknu s úsměvem...jo a Reino.."díky" ještě vděčně vyhrknu
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 5:47 am

Díky brácho Usmejem sa na neho
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 6:03 am

"Nemáš zač, evidentně si byl tedy v minulosti dsoti žádaný, protože s ženami mluvit umíš." zaculím se a jdu si zase sednout a nechápavě přitom koukám na Yahika
"Jak můžou vzít ANBU k sobě takovýho puberťáka jako jsi ty?" zašklebím se
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 6:11 am

"bůh ví" odpovím
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 EmptySt jún 01, 2011 6:16 am

připadala jsem s v téhle společnosti velmi příjemně a uvolněně, nemusela jsem myslet na to co přijde když odsud vyjdu. Přesto mi vyrtalo hlavou Lawova minulost
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down

Kiri lázně
Návrat hore 
Strana 9 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: