Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:06 am

využil jsem její zhmožděné ruky chytl jsem jí a zatáhl jsem za ní celkem silně
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:12 am

vyjekla jsem bolestí až se mi do očí dostali slzy, ruku jsem trochu polevila, al ene moc, aby opět kunai nespadl na můj krk a musela jsem i přes tu bolest zatnout svaly a pokusit se mu ten kunai vzít
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:14 am

vykroutil jsem jí ruku ještě více
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:18 am

znovu jsem bolestivě vyjekla musela jsem povolit stihnutí jeho ruky a začala soustředit léčící chakru do své druhé ruky, ta bolest byla neúprosná a procházela mi celým tělem. Orosilo se mi čelo a zrychleně jsem dýchala
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:22 am

najednou jsem do mé hrudi dostal strašnou pálivou bolest až jsem vyjekl pustil jsem jí a spadl jsem na zem vedle ní ... z ruky mě vyklouzl kunai a já si oběmi ruky chytl hrudník a skrčil jsem se
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:27 am

překvapeně jsem na něj hleděla posadila jsem se a s obtížemi a zatnutými zubami jsem si položil azdravou ruku na pravé rameno a počítala jsem v duchu do tří a tvrdě zatlačila, ruka se mi nahodila zpět, ale bolelo to jako čert tak jsem ještě použila trochu chakry na doléčení, pak se podívala na toho nukenina jak se v křečích svíjí na zemi
"Zatracená přísaha." zakleju tiše a v rukou se mi objeví zelená chakra a přiložím je na jeho hruĎ
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:31 am

po několika minutách bolest přestala a já jen ležel skrčen téměř v klubíčku a hluboce jsem dýchal
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:39 am

ještě chvíli jsem do něj pouštěla zelenou chakru, dokud jsem necítila že bolest naprosto zmizela.
"V pohodě?"
pak jsem si unaveně sedla do trávy věděla jsem že toho budu nejspíše litovat
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:41 am

''hmm''
pověděl jsem a začal jsem šahat po kunaii
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:43 am

všimla jsem si jeho reakce a bleskově jsme také chňapla po kunaii
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:44 am

všiml jsem si že chňapla po kunaii, proto jsem si začal hledat nějaký v brašničce kterou jsem měl přivázanou na noze
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:50 am

když už jsem byla v pohybu tak jsem se dostala za něj a kunai mu přiložila k šíji
"Takhle se odměníš když tě zachráním? I po tom co jsi mi udělal?" ztěžka jsem dýchala chakra byla z půlky pryč
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:51 am

''neprosil jsem se o tvou záchranu''
zamumlal jsem
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:53 am

"Beze mě by si tady ještě teď ležel a kdybych neodpřísahala věrnost medikům už by jsi tu ani nebyl." procedila jsem mezi zuby
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:55 am

''hmm''
zamumlal jsem s nezájmem
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:58 am

"Jak se jmenuješ? A proč si zradil Kiri?" začnu s menším výslechem
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 6:59 am

neodpovídal jsem jí a jen jsem ležel
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 7:05 am

povdzdychla jsem mu, ublížit jsem mu nemohla, jako medik bych neměla. Stoupnu si a odstoupím od něj dál s posmutnělým obličejem
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 7:08 am

obrátil jsem se okamžitě tak že jsem ležel na zádech a vytáhl jsem si kunai
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 7:14 am

pomalu jsem ustupovala k místu kde jsem měla pohozené já své zbraně včetně jedů nespouštějíc ho z očí
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 7:15 am

postavil jsem se a rozeběhl jsem se na ní
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 7:17 am

rychle jsem čapla svou výbavu a vyhnula se jeho útoku snažila jsem se co nejrychleji najít aspoń sedativa, abych měla pak chvíli na útěk
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 7:20 am

okolo nás již stálo několik nukeninů kteří si všimli křiků které jsme oba vydávali v bolestech a byli okolo nás rozestoupení tak aby ji zadržely kdyby chtěla utéct
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 7:26 am

"A sakra, teď babo raď." řeknu si pro sebe rozhlížím se kolem sebe kolik jich je, nevím co všechno ovládaj a já nemám absolutně žádnou šanci, zhluboka jsem se nadechla vítr mi čechral vlasy, zavřela jsem oči a nechala si do rukou vpustit chakra skalpel otevřela jsem oči a jen vyčkávala
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 EmptyŠt máj 12, 2011 7:29 am

jeden z nukeninu použil genjutsu záblesk tak že ji oslepil a ostatní k ní přiskočily a využily chvíle kdy byla zaslepená a spoustali jí ruce k sobě bylo zde 5 nukeninů semnou 6 ... a šance na útěk byla nulová
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi
Návrat hore 
Strana 2 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Zvysok Sveta-
Prejdi na: