Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 8:19 am

"Něco podobného co se včera stalo. Smrt." pousměju se, to že ve snu hrál hlavní roli on a Masaki a že šlo o jejich smrt.
"Občas se to stane." pousměju se
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 8:21 am

''hai''
pověděl jsem a naklonil jsem se k jejímu krku a políbil jsem jí na něm a zůstal jsem takto u něj ležet a dýchal jsem jí na něj
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 8:29 am

naběhla mi po těle husí kůže při jeho dotyku rtů a následného horkého dechu natočila jsem hlavu na něj a dožadovala se polibku
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 8:37 am

trochu jsem se šoupl tak že jsem byl nyní s mými rty na úrovni těch její a následně jsem ji dlouze políbil
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:07 am

přetočila jsem se k němu na bok a polibek jsem též prodloužila
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:12 am

trochu jsem zčervenal na tvářích jelikož ve mne vzbuzoval její polibek krásné pocity
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:24 am

přitáhla jsem se k němu blíž pomocí položení ruky na jeho krk, palcem jsem jemně přejížděla po tenké kůži
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:29 am

rukou jsem jí sjel na zádech pod tričko a začal jsem jí hladit na zádech a při tom jsem ji líbal
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:34 am

další nával husí kůže při dotyku na mou holou kůži, měla jsem zavřené oči a vychutnávala si ten adrenalin, který mi vyvolávalo jeho líbání,náruživě jsem ho líbala a poddávala se těm polibkům
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:35 am

vyvýšil jsem mou dlaň od jejích zad tak že jsem měl na jejích zádech položené jen konečky mích prstů a opravdu jenom jemně a něžně jsem ji takto jezdil po zádech
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:42 am

svou rukou jsem sjela na jeho hruď a pak jsem ji pomalu přesunula na jeho šíji a vjela mu do vlasů a jemně masírovala temeno hlavy
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:44 am

její ruka na mé šíji ve mě vzbuzovala doslova pocit blaha... přestal jsem ji líbat a zavřel jsem oči a jen jsem mou ruku kterou jsem ji doposud hladil na zádech položil na záda a nehladil jsem ji... jen jsem u ní ležel a měl jsem zavřené oči a byl jsem červený na tvářích
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:47 am

všiml ajsem si jeho rudé tváře usmála jsem se a dál ho masírovala a dívala se na něj
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:49 am

pootevřel jsem mou pusu a dýchal jsem trochu rychleji ale o dost horký vzduch na její krk a část hrudníku
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:52 am

přejela jsem rukou k jeho krku a pohladila ho poé po tváři 'jak méďa' pomyslím si a políbím ho na čelo
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:53 am

podíval jsem se jí do očí a usmál jsem se a po té jsem ji políbil na tvář
''jsi úžasná''
zašeptal jsem jí
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 9:56 am

zčervenala jsem a trochu sklopila oči, chytila jsem ho za ruku a propletla své prsty s jeho
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 10:01 am

''dnes už dále nezajdeme, ano ?''
pověděl jsem jí do očí
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 10:03 am

nezmohla jsem se na nic jiného než na pouhé chápající kývnutí, stále vděčná tomu že tu vůbec můžu být a živá
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 10:04 am

''tedy... vlastně je to na tobě''
políbil jsem jí na tvář
''ty určuješ pravidla této hry a já se jimi budu řídit''
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 10:06 am

"Proč já?" podívám se na něj nechápavě a překvapeně zároveň "Pořád jsem tvůj rukojmí." ušklíbnu se a posadím se "To mi připomíná, co když mě někdo najde naživu z nukeninů, budeš mít problém."
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 10:08 am

lehl jsem si na záda
''má můj rukojmí nejsi nedržím tě tu, a když mě tu najdou tak to bude problém no, ale co nadělám, stejně je nemám moc v lásce''
usmál jsem se
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 10:11 am

"Ale měli k tobě nějaký respekt." otočila jsem se na něj
"Nebo jen doufali že jim řekneš tak hoši ta je vaše." zadívám se mu do očí
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki


Počet príspevkov : 265
Join date : 12.05.2011

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 10:14 am

''oboje, můj otec právě založil tento tábor ze kterého byli ty nukenini, jsem něco jako jejich malý náčelník... ''
zasmál jsem se
''a kdybych řekl že jsi jen jejich tak by to s tebou špatně dopadlo... nezabili by tě ale udělali by ti něco horšího''
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 EmptyPi máj 13, 2011 10:16 am

"Nemusíš mi to říkat. Jsem ti vděčná, vlastně si mě zachránil, i když si mě zabil." lehnu si zase zpět na záda ach ta lenost
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi
Návrat hore 
Strana 6 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Zvysok Sveta-
Prejdi na: