Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany

Goto down 
+7
Yoshiro Uchiha
Takeshi
Itachi Uchiha
Haruka
Tasu Hyuuga
Taiki
Reina Kana
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next
AutorSpráva
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 8:38 am

Počkaj tu. Poviem potichu Tasuovi a vojdem dnu do domu. Dobrý, Mizukage. Pozrote aké mám oči!
Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Images?q=tbn:ANd9GcQj4oNJCY_TcOtl-5rs7d9cxTkv6UujciP1RJv0fqHtdlbVe0Ps
Návrat hore Goto down
Takeshi
Chuunin (C-Rank)
Takeshi


Počet príspevkov : 12
Join date : 07.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 9:07 am

Prechádzam sa okolo budovy, no viem, že nie je určená pre mňa, tak nejdem dnu.
Návrat hore Goto down
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 9:30 am

Z ulice jsme sem dorazili a já čekal, co hodlá udělat můj partner.
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya


Počet príspevkov : 86
Join date : 04.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 9:53 am

Zastal som vedľa Yoshira a chvíľku sa obzeral, videl som poblíž jednu budovu. "Hmm, ale Kiri je veľká, nájsť ich nebude vôbec ľahké."
Návrat hore Goto down
http://narutonewmenace.slovakforum.net/
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 9:55 am

"Zkusme nějakou nemocnici. Nějakou .. zvláštní, přece by se Hokage nenechal operovat v nějaké obyčejné nemocnici, mělo by to určité riziko. "
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya


Počet príspevkov : 86
Join date : 04.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 9:58 am

citácia :
Počkaj tu. Poviem potichu Tasuovi a vojdem dnu do domu. Dobrý, Mizukage. Pozrote aké mám oči!
(Ak by som mal reagovať na toto, Hokage je pred budovou ako my.)

Po chvíľke obzerania sa som videl nejakého muža, ale nevedel som kto to je. Nikdy som ho nevidel. Avšak mal na sebe plášť Hokageho (viz. avatar). "To je Hokage?!"
Návrat hore Goto down
http://narutonewmenace.slovakforum.net/
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 10:01 am

"No, hokage mi nejspíš ukradl ty oči. Má mangekyo sharingan? Pokud ano, je to on."
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 10:21 am

(Zítra hoši dneska už nemám čas ani náladu)
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 4:08 pm

(itachi a takeshi: nemocnice je zamčená takže mi řekněte jak ste se mohli dostat dovnitř??)
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 5:18 pm

(a jak jsi ty mohl najít úrkyt Aka? to by mě taki zajímalo, hm...?!)
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 5:51 pm

(informatoři Very Happy)

Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 6:00 pm

(tak to ber taky tak nějak)
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 6:07 pm

(informatoři otevřeli?? )

Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 6:13 pm

(prvně si uvědom, cos udělal ty a pak kritizuj ostatní, laskavě! nevidím, že by tu byl post kde bys mluvil s informátorama, takže zalez do bůdy a přemejšlej)
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 6:59 pm

(páni takovej lidí xD )

už teď jsem cítila chakru mnoha lidí blízko své ordinace bylo mi to divné obykle tady bývá mrtvo, přejdu k oknu a podívám se ven
"Hm..."
Návrat hore Goto down
Takeshi
Chuunin (C-Rank)
Takeshi


Počet príspevkov : 12
Join date : 07.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 8:05 pm

citácia :
(itachi a takeshi: nemocnice je zamčená takže mi řekněte jak ste se mohli dostat dovnitř??)

citácia :
Prechádzam sa okolo budovy, no viem, že nie je určená pre mňa, tak nejdem dnu.

Ja som, ale nikde nenapísal, že som vošiel dnu do budovy. Prechádzam sa len v jej okolí...
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 10:44 pm

´Hej itachi máme tu našeho kamaráda bez očí a nějakýho borce s ním pod sem´zakřičel sem na Itachiho
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 11:52 pm

(abych byla v obraze kdo všechno je v mém skromném příbytku a kdo je v ordianci a kdo je venku?)
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyPo jún 13, 2011 12:41 am

(mám v tom prosím pekne guláš.. tak som vonku)
Pozrel som sa na toho bez očí. To ťa naučí utočiť na Hokageho ženu a moju kamošku! Poviem a pozriem na neho. Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Painjm.th
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyPo jún 13, 2011 1:02 am

Pomalu dojdu k reině "co takhle se na ne vykašlat prostě ignorace" otažu se mile a sednu si do křesla vedle okna
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyPo jún 13, 2011 1:08 am

"Jo rda bych, ale mě pulzuje hlavě a celým tělem jejich chakra." omluvně se na něj podívám a opravdu mě zajímalo proč jsou tady, ale radši jsem se tedy věnovala mizukagemu
"Dáš si něco k jídlu k pití? Kafe cokoli?" usměju se
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyPo jún 13, 2011 1:11 am

"Ne dekuji mám svuj čaj" usměju se a trochu jsi usrknu "klid ti venku se maximalně pobijou sami a mi tu muže v klidu zůstat"
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyPo jún 13, 2011 1:14 am

"Ale tak neměl bys jim do toho spíš vstoupit, jsi Mizukage dělaj bordel ve vesnici." trošku se naštvu, ale i nadále se tvářím jako andílek xD
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyPo jún 13, 2011 1:15 am

"myslím že nejde o vsnici ani o utok tak to bude v klidu" usměju se mirně povystrčím hlavu z okna pote se vratí zpět dovnitř a zatáhnu žaluzie
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 EmptyPo jún 13, 2011 1:18 am

"Ale..." pořád jsem mu chtěla opnovat, že by jsme s tím měli něco dělat
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 10 Empty

Návrat hore Goto down
 
Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany
Návrat hore 
Strana 10 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sídlo ANBU

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: