Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany

Goto down 
+7
Yoshiro Uchiha
Takeshi
Itachi Uchiha
Haruka
Tasu Hyuuga
Taiki
Reina Kana
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
AutorSpráva
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyPo jún 06, 2011 2:14 am

"Myslíš že se s námi spojí? Budou za to chtít zaplatit. S tím počítáš?" pousměju se i já
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyPo jún 06, 2011 2:18 am

"ano to mi bylo jasné již od začátku" usměju se "myslím že by sme se mněli již vydat na cestu"
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyPo jún 06, 2011 2:24 am

"Chceš abych šla s tebou? TO si nebereš zrovna dobrou ochranku. Jsem jen medička." poznamenám
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyPo jún 06, 2011 2:27 am

"neberu tě jako ochranku ale jako doprovod" vstanu z křesla "tak jdem tedy" zazubím se na reinu
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyPo jún 06, 2011 2:37 am

"A zase nic neudělám, to si pak vezmu pracovní volno." ušklíbu se a laxně si sundám plášť rozpustím si vlasy prohárbnu a jdu k němu
"DObře můžeme." stoupnu si vedle něj
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyPo jún 06, 2011 2:40 am

"ok jdeme" mile se usměju *přesun*
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyPo jún 06, 2011 2:44 am

(přesun napiš tam pak první)
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptySt jún 08, 2011 3:30 am

dojdu unavená domu a když vidím u horu formulářů vzdychnu si a jdu si udělat čaj a pak sjem se na to opět vrhla.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptySt jún 08, 2011 7:55 am

Pomalu jsem došel zaklepal jsem chvilku jsem počkal poté jsem si sám otevřel dveře "ahoj" usměju se na reinu "nechces s necím pomoct" milee se otažu
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyŠt jún 09, 2011 5:20 am

"Co? Jo ahoj, ne to je dobrý já už to budu mít." usmála jsem se a dopodepisovala jsem poslední papíry a pak se na židli otočila a něj
"Co potřebuješ?"
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyŠt jún 09, 2011 7:58 am

"ne nic jen jsem tak přišel" usměju se mile "ale promin ale zase budu muset jít někdo na mně v kanclu určitě čeká" usměji se ještě jednou a odejdu *přesun*
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:07 am

Pomalu dojdu před ordinaci povšimnu si bilé ruže na okraji chodníku mm mohla by se reině líbit usměju se na ruži pomalu jí vytahnu ze zemně a vejdu dovnitř s ruky za zady "ahoj" usměju se na reinu nesměle vytahnu jednu ruku z poza zad "ta je pro tebe"
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:15 am

"Ahoj a ...." zaseknu sekdyž se na něj podívám a pak an tu růži, "...děkuju je překrásná." vezmu si ji od ní a dám si jí do vázy na stole.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:19 am

"není zač" mile se usměju a trošku zčervenám "jak pokračuje prace" otažu se stydlivě a sednu si na křeslo před stolem
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:22 am

"Už je to hotové." usměju se "Ale nejsem holt kancelářská krysa." posadím se na židli před něj
"Co ty? říkal si něco o kanceláři. než si odešel" podívám se mu do očí
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:26 am

"kop" usměju se "nový člen a promin že jsem tak narychlo odešel" pohodlně se usadím a zase si vytáhnu mojí flašku z čajem "dáš si" otažu se
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:31 am

"Ne mám támhle svůj." usměju se a jdu ke dveřím a zamknu hlavní vchod pro pacienty.
Pak zamířím zpět
"Pojď ke mě nahoru dneska už nepracuju." řeknu unaveně a zamířím ke schodm do patra
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:33 am

Pomaku nasleduji reinu když jsem skoro nahoře jen se ohlednu po dveřích "máš to tu krasně udelané" usměju se a vyjdu poslední schod
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:40 am

"áno děkuju." otočím se s úsměvem na něj a otevřu dveře do bytu a držím je, dokud nevejde dovnitř.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:44 am

Vejdu dovnitř "ješte pěknejší" usměju se na reinu "Musel stát usilý to tady takto krasně vybudovat" usměju se a nesměle se po domě rozhlednu
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:50 am

"Většina tady už byla." a jdu k němu
"Je tu uklizeno skoro pořád moc času tu nejsem, většinou usnu buď v nemocnici nebo dole v ordinaci."
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:53 am

"a co ten tvůj taki ještě je ve vesnici" otážu se "kéž bych mněl doma tak krasně uklizeno" trochu se zasměju a podrbu se na čele
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:56 am

"Klidně ti tam uklidím, nevím pět let jsem o něm neslyšela ani jsem ho neviděla." pousmutím trochu, ale hned to zamaskuju úsměvem
"Tušila jsem to že se to stane."
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 7:59 am

"neboj určitě ted někde v lese blodí se svými přateli" uklidnuji reinu " a to jsem myslel je ironicky radši ke mně domů ani nechodte" usměju se
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 EmptyNe jún 12, 2011 8:01 am

"Ale no..." zamyslím se, že by byl radši se svými přáteli než dal vědět že je v pořádku?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany
Návrat hore 
Strana 9 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sídlo ANBU

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: