Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Trénovacie priestory v Konohagakure

Goto down 
+4
Karin
Tasu Hyuuga
Mirhenke
Ichigo Uchiha
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Uchiha dasuma
Genin (D-Rank)
Uchiha dasuma


Počet príspevkov : 51
Join date : 29.05.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyPo jún 06, 2011 4:52 am

vyskočil som s koruny stromu a dopadol na zem prišiel som k nemu podal mu ruku a hovorim vy ste asi otec karin že?máte užasnú dceru
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyPo jún 06, 2011 4:57 am

ja viem dakujem oci to je dasuma uchiha hehe je sikovny
a silny
Počujťe vy dvaja neni všetko o sile ako to vzdy hovorievam Karin musíťe byt aj psychycky zdatny a duševne hlavne hehe dopovedal ocko a pozrel sa na nas oboch chitil nam hlavi a roztriasol vlasi
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Uchiha dasuma
Genin (D-Rank)
Uchiha dasuma


Počet príspevkov : 51
Join date : 29.05.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyPo jún 06, 2011 5:02 am

s chuti som sa zasmial a pozrel sa na nich
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyŠt jún 09, 2011 8:03 am

Poočkaj zisťím čo je so senseiom tutu ideš tutu letel ako šíp do hokageho kancelarie
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Uchiha dasuma
Genin (D-Rank)
Uchiha dasuma


Počet príspevkov : 51
Join date : 29.05.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyNe jún 12, 2011 10:04 am

,co robis s tim vtakom ?
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyNe jún 12, 2011 10:07 am

kekkei genkai ovladanie zvierat ukážem ti to dal si dole vrchnu cast limona a z chrbta mu zlizol z tetovania tiger vidis potom ho odvolal spet toto je nas kekei genkai
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptySt jún 15, 2011 9:10 am

tutu priletel sadol mi na pleco vedela som nieco nieje v poriatku Dasuma pod ideme povedala som a bezala do budovi hokage (presun)
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari


Počet príspevkov : 182
Join date : 16.06.2011
Bydlisko : Studenec

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyPi jún 17, 2011 2:06 am

Přiletěl jsem a přistál jsem

,,Ha tady to mají hezké''viděl jsem jak tam mají 3 figuríny a hned jsem řekl


,,Doton: Kibaku Nendo: C1''Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 ArtSpider

hodil jsem je a přímo na hlavy těch figurín pak jsem řekl jen
,,Katsu'' a vybuchly.Pak jsem pokračoval dál
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari


Počet príspevkov : 182
Join date : 16.06.2011
Bydlisko : Studenec

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyPi jún 17, 2011 2:24 am

pak jsem šel z konohy (cesta přes les)
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyPo jún 20, 2011 11:30 pm

vratila som sa na trenink a trenovala som zo svojimi zvieratami
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Nadomi Sora
Genin (D-Rank)
Nadomi Sora


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.06.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 12:21 am

isiel som okolo treningovich priestorou a uvidel som tam sestru Karin Ahoj Karin co tu robis opital som sa
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 12:28 am

ahoj braček čo ti tu takto bol si uz sa niekim kto ti prideli senseia ? lebo ja ties musim ist s dasumom lebo moj sa stratil a on ani nedostal opitala som sa ho
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Nadomi Sora
Genin (D-Rank)
Nadomi Sora


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.06.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 12:38 am

nebol som tersas som na ceste...a co ti.. opital som sa jej
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari


Počet príspevkov : 182
Join date : 16.06.2011
Bydlisko : Studenec

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 3:27 am

Přišel jsem jako jeden z jejich senseiů


Tak co jak se máte?No nic jdua šel jsem.
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 7:52 am


ja dosla som trenovat lebo musim zosilit nevidel si niekde po ceste niekoho s uchiha klanu taky blondak ?[/b]opytala sa ho a usmiala sa
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Uchiha dasuma
Genin (D-Rank)
Uchiha dasuma


Počet príspevkov : 51
Join date : 29.05.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 7:59 am

Prisiel som na cvičisko a uvidel som tam neznamu osobu rozbehol som sa s klonom po boku na neho ja som ho chytil zozadu tak aby sa nevedel pohnut a klon z predu sa ho opital kto si
Návrat hore Goto down
Nadomi Sora
Genin (D-Rank)
Nadomi Sora


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.06.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 8:42 am

ja som nadomi odpovedal som a zmizol som
Návrat hore Goto down
Nadomi Sora
Genin (D-Rank)
Nadomi Sora


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.06.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 8:44 am

zo zadu sa objavil moj klon a vravi [/b] kto si [b]


Naposledy upravil Nadomi Sora dňa Ut jún 21, 2011 9:13 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Uchiha dasuma
Genin (D-Rank)
Uchiha dasuma


Počet príspevkov : 51
Join date : 29.05.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 8:51 am

hehe ja som uchiha ... viac nemusis vediet a obi dvaja kloni zmizly zo zadu som vbehol zo sharinganom a moj klon bezal priamo na neho tak ze mna nemohol zbadat ako bežim za nim
Návrat hore Goto down
Nadomi Sora
Genin (D-Rank)
Nadomi Sora


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.06.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 8:59 am

pouzil som henge zmenil som sa na kus dreva


Naposledy upravil Nadomi Sora dňa Ut jún 21, 2011 9:12 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Nadomi Sora
Genin (D-Rank)
Nadomi Sora


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.06.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 9:03 am

ja som vivolal svoju pumu abi ma strazila zo zadu [b]pume som prikazal abi zautocila zo zadu na dasumu
Návrat hore Goto down
Uchiha dasuma
Genin (D-Rank)
Uchiha dasuma


Počet príspevkov : 51
Join date : 29.05.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 9:19 am

ja som videl ako sa na mna ruti puma urobil som este dva kloni premiesal sa medzi nimi potom oni dvaja odviedl pozornost pumi a ja som chcel udriet nadomiho do spánku ale v tom som spadol na zem
porel som sa dolu a tam had okolo mojej nohi kkarin ti si mi nepomohla
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 9:24 am

Prepač ale je to moj brat vies dam za neho zivot a ak mu chces ublizit musis prejst cez nas postavila som sa pred nadomiho a moj tutu papagaj a chameleon haku had ktori mu liezol po nohe cez hlavu as ku mne zaku zme tam pred nim stali ako brnenie
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Nadomi Sora
Genin (D-Rank)
Nadomi Sora


Počet príspevkov : 19
Join date : 20.06.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 9:28 am

dakujem sestra podakoval som sa
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 9:30 am

a co moj a s usmevom sa na neho pozeram ak nie vlastna rodina kto bude za tebou stát
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Sponsored content





Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Trénovacie priestory v Konohagakure
Návrat hore 
Strana 3 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Konohagakure no sato-
Prejdi na: