Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Trénovacie priestory v Konohagakure

Goto down 
+4
Karin
Tasu Hyuuga
Mirhenke
Ichigo Uchiha
8 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 308
Join date : 08.04.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyPi apríl 08, 2011 12:11 pm

...
Návrat hore Goto down
https://narutomemories.forumsk.com
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 5:26 am

Som tu najmenej už 3hodiny, asi idem zatial trenovať taijutsu. Pomyslel som si
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 6:21 am

Objavil som sa na treningovom poli a pozrel osm sa na Kenjiho Hmm kde je ten druhy?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 6:24 am

Pozrel som sa naňho a pomyslel som si ehm vyzera vyčerpane, snaď je taký dobrý ako hovoria
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 6:28 am

No dobre daj si 10 kolecok okolo celeho priestoru a potom si das 20 klikov...pockaj ked pride ten druhy...ja mu dam mne sa flakat nebude! Lahol som si pod strom a spokojne som pozoroval Kenjiho
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 6:36 am

8,9,10.........17,18,19,20 poćítal som si, keď som skončil tak som to povedal senseiovy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 6:37 am

Dobre...chcel som vam dat nejaku ulohu...ale ked tu ten 2 neni tak ti zatial dam nieco ine...Vies chodit po stromoch?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 6:38 am

"Ano sensei" povedal som
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 6:48 am

Tak co ti dam...dobre mam to... Dal som si dole moju celenku a polozil som ju na zem Takze tvojou bude zobrat tuto celenku...ale nie mne Pousmejem sa a kusnem sa do prstu Kuchyiose no jutsu! Pri mne sa objavil pes a tomu som okolo krku obviazal moju celenku Nie ze mu nejako ublizis! Povedal som a vyskocil som na strom kde som si lahol na vetvu
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 6:56 am

Takže psovi zobrať čelenku? pomyslel som si to bude lahke.... "Suiton: Mizuame Nabara"
pes sa prilepil k sirupu skočil som naňho a zobral čelenku, a povedal som "mám ju"
Návrat hore Goto down
Mirhenke
Genin (Hachibi - Trieda D)
Mirhenke


Počet príspevkov : 13
Join date : 08.04.2011
Bydlisko : Havířov

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 7:00 am

Jsem tu!(Výmluva)Po cestě jsem potkal stařenku a pomohl jsem jí s nákupem...bydlela teda daleko.(Už musim off odepíšu zítra)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 7:02 am

Vazne? Ukazal som na psa ktory stal za nim a ten pes co bol prilepeny sa zmenil na oblacik dymu a ja som sa musel zasmiat
Psovy z ust vyletel prud vzduchu ktory siel priamo na Kenjiho a potom som sa pozrel na toho druheho
Dobre zoberte psovy celenku Usmieval som sa
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 7:09 am

Rýchlo som urobil Pečate na kawarimi no jutsu, Fuuton zosiahol drevo, prišiel som k psovi, sadol som si, vitiahol sake a dal mu ho vypit, keď sa už nevedel hýbať tak som mu zobral čelenku a odniesol ju senseiovi
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 7:13 am

Ako sa postavil objavil som sa za nim a "pichol" som mu rukami do zadku Very Happy
Sennen Goroshi! Trénovacie priestory v Konohagakure Images?q=tbn:ANd9GcSLLc4ZVKd_lha9nBhSpkRdF39fj7WGC3ObewkQB6g5vqgBO4e7
Zasiahnem ho lebo to bolo dost necakane Odkial mas to sake!? Opijat psa mi nebudes!!Okamzite mi daj vsetko to sake!! Povedal som dost nastvane
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 7:14 am

"ehm všetko vypil tvoj pes ale mam tu ešte šofokolu" povedal som z bolesťami v zadku
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 7:23 am

Jeziis Dam si ruku na xicht a jednym okom na neho pozrem a dodam Dobre ulohu si splnil...ale jako Povedal som potichu Teraz uz trenovat nebudeme...mozeme ist niekam sa nejest alebo tak Pousmejem sa na nich
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 7:28 am

"Môžem niečo navrhnúť?" spýtal som sa
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 7:31 am

Jasne len do toho Povzbudim ho a cakam co povie
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 7:32 am

"Ichiraku ramen" Poviem natešene a počkám čo na to povie...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyNe apríl 10, 2011 7:34 am

Dobre podme Poviem a siel som smerom k Ichiraku
[presun]
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptySt apríl 13, 2011 9:23 am

Idem okolo trenovacich priestorov a zacnem premyslat, Asi si dam samotrening ked moj sensei odchadza. Ehm tak 20 koleciek okolo konohy, 200 klikov...
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyUt máj 31, 2011 8:19 pm

došel sem do trénovacích prostor a čekal na Karin
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 29

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptySt jún 01, 2011 7:34 pm

Na tréningové priestori došiel chameleon ktorom som vola ja potom som z neho vyliezla a opýtala saaká to bude technika sensei a nechala zmiznúť hakuho
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyŠt jún 02, 2011 1:47 am

´umíš chodit po stromu?´
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 29

Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure EmptyŠt jún 02, 2011 2:01 am

Jansné povedala som a do noh regulovala chakru potrebnu pre lezenie po stromoch a vybehla na vysoki strom nedaleko od nas Tak co sensei hm?
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Sponsored content





Trénovacie priestory v Konohagakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trénovacie priestory v Konohagakure   Trénovacie priestory v Konohagakure Empty

Návrat hore Goto down
 
Trénovacie priestory v Konohagakure
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Konohagakure no sato-
Prejdi na: