Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Budova Hokágeho

Goto down 
+18
Uchiha dasuma
Yahiko Kukuyomi
Ken´ichi
Jane_Mizuki
Ōnoki
Shinobi
Satoya
Yoshiro Uchiha
Roronoa Law
Itachi Uchiha
Karin
Shinju Mamoru
Reina Kana
Hitomi Yamada
Shizuka Yoru
Tasu Hyuuga
Mirhenke
Ichigo Uchiha
22 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next
AutorSpráva
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptySo máj 28, 2011 11:13 pm

otevřel sem okno otočil se na karin´Viděla si tu nějakou dívku dlouhé vlasy hnědovláska
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptySo máj 28, 2011 11:46 pm

jo aj sme porovnavali silipovedala som a pousmialla sa tutu prriletel dnu a hovorim toto je tutu
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyPo máj 30, 2011 1:03 am

¨K ní musíš mít respekt a poslouchat ji na slovo protože to je moje žena¨usmál sem se na ni¨A rád tě poznávám Tutu¨
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyUt máj 31, 2011 6:53 am

zamislene a sklamane som sa pozrela dolu ked v tom tutu vzlietol a preletel na jeho plecePáčite sa mu sensei toto ešte tam snerobyl a pousmiala som sa pozrela na neho a pítam sa naučíte ma neaku techniku ?
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyUt máj 31, 2011 7:17 am

(první si napiš všechny svoje technika do podpisu pak tě nějakou naučím)´Mohl bych pod do trénovacích prostor´přesun
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyUt máj 31, 2011 6:07 pm

ok uz idem haku prišiel ku mne ja som vošla don a isli ssme (presun)
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 3:00 am

Deva Pein:
Prišiel som do budovy a zaklopal som na dvere. Nikto neotváral tak som šiel dnu. Nikto tam nebol. Len som sa potešil. Ja budem strážiť ty to očekuj a keĎ niečo nájdeš vezmi to! Vyšiel som na chodbu a kukal som sa okolo.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 3:06 am

(Henge, 12letá geninka)
Prohledával jsem budovu, když vtom se zničeho nic objevili dva Anbu strážci....řekli mi že Genin jako já tam nemá co pohledávat a vyšoupli mě ven..."Karle, je to marný, sensei tu neni" řeknu vychytrale sféře Peina abych nedělal potíže v budově kageho...
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 3:13 am

Deva Pein:
Dobre Jožka. Trochu sa zasmejem. Pánovia nejaký problém? Prídem k ANBU bližšie. Z ruky mi vybehne čierna tyč a napichne ANBUho a potom priskočím druhého a toho tiež napichnem.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 3:22 am

"copak musíš všechny tak rychle zabít Karle?..chtěl sem třeba zkusit nějakou pěknou lež" řeknu zklamaně a du prohledávat místnosti
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 3:25 am

Deva Pein:
Ešte by nás odhalili a spustili poplach... Makaj hľadaj niečo... Mapy, prehľad vojska, shinobi kartičky, zabezpečenie, tajné techniky, proste niečo čo nám pomôže. Usmejem sa a kopnem do mŕtveho ANBU.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 3:31 am

(v Henge)
"no dyt hledám" pomyslim si
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 3:33 am

Deva Pein:
Šlohnem ANBU masku a dám si ju na xicht. Máš niečo?
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 3:40 am

(v henge)
"nic velkýho, nejspíš takovýhle věci budou mít v sejfu.." podotknu
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 4:40 am

Deva Pein:
Vôbec nič!? Musí tam byť aspoň mapa alebo niečo sakra! Prídem ku skrini a začnem hľadať.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 4:49 am

šel sem chodbou a všiml si mrtvých anbu objevím se před geninem který mi prohledává skřín a chytnu ho pod krkem škrtím ho
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 4:56 am

Tělo se mi promění v blesk a zforumuju se o pár metrů dál...."ááá, hokage..doufal sem, že se potkáme" nadšením řeknu a přitom se uvolním z henge proměny....
Aktivuju Raiton no Yoroi Budova Hokágeho - Stránka 10 Z poté jednu z mých katan hodím bleskurychlou rychlost vlevo od hokageho, druhou vpravo...a sám útočím středem přímo holou pěstí...."co uděláš?" pomyslím si v setině
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 5:25 am

viděl sem jak se ke mně blíží tak sem pustil toho kluka a hodil kunai boha hromu za něj Hirashin no jutsu objevil sem se za ním a hodím na něj Chidori senbon
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 5:44 am

když sem viděl kunai letící kolem mě, ikdyž sem byl několikrát rychlejší než sám kunai, který se mi dostával za záda...pro jistotu jsem vytvořil pečetě, při zásahu chidori senbon do mých zad se po mě objevila pouze kláda...já stál znovu pár metrů od Hokageho...Raiton: Gain..a vystřelil sem na něj asi 5 posobě jdoucích elektrickéch střel a znovu tentokrát daleko větší rychlostí jsem na Hokageho vystartoval...
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 6:08 am

Deva Pein:
Asi nemá cenu teraz zasahovať... Ten mladý je dobrý! Usmejem sa a ďalej hladám v skrini veci. Konečne nájdem mapu a pár ninja kartičiek. Schovám ich do kpasy.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 6:36 am

Hakkeshō Kaiten kaiten do sebe vstřebal blesky a když narazil do kaitenu nepřítel blesky šli do něj
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 6:40 am

vůčí takovýmto slabším blesku jsem zcela imunní když mám na sobě brnění..takže projdu skrz a nápálim hokagemu i přes jeho směšnou obranu přímej direkt...
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 6:55 am

tutu preletel nad ich hlavami a krúžil nad nimi chvýlu
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 6:59 am

Deva Pein:
Všimol som si vtáka a z ruky mi vyletela čierna tyč. Pritiahol som ho a zapichol.
Návrat hore Goto down
Karin
Genin (D-Rank)
Karin


Počet príspevkov : 99
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 EmptyNe jún 05, 2011 7:03 am

tutu sa routopil na tiči potom s toho mazu znova regeneroval sadol mu na hlavu pripojil ho k sebe a vzlietol na toza jeho chbtom sa objavil chameleon a v celku ho prehltol na toto sa ukaze moj klon a hovorim senseiovi sensei oni vam dosli na pomoc
Návrat hore Goto down
http://matka290@azet.sk
Sponsored content





Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Hokágeho   Budova Hokágeho - Stránka 10 Empty

Návrat hore Goto down
 
Budova Hokágeho
Návrat hore 
Strana 10 z 22Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Tajná laboratoř hokageho
» Budova Mizukage
» Budova Tsuchikageho

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Konohagakure no sato-
Prejdi na: