Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

Počet príspevkov : 104

Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptyPi jún 17, 2011 10:39 pm

Ayumi

Náhrdelník jsem přijala a dala si ho na krk.Děkuji.Řekla jsem a políbyla ho na tvář.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

Počet príspevkov : 281

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptyPi jún 17, 2011 10:43 pm

Usmial som sa. Není zač. Sadol som si na trávu.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptyPi jún 17, 2011 11:21 pm

Ayumi

A naučíte mě teda používat Hokou?Řekla jsem prosebně.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptyPi jún 17, 2011 11:30 pm

No.. nemám s tým žiadne skúsenosti.. ale budem sa snažiť. Usmejem sa. A na jaký element sa zameriavaš najviac?
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

Počet príspevkov : 182

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptyPi jún 17, 2011 11:34 pm

Ještě než začal jejich rozhovor přisál se na Ayumi brouk a vyslíchal jsem o čem mluví.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptyPi jún 17, 2011 11:34 pm

Ayumi

Fuuton:Meteor Fist! Křikla sem a a moje ruka se ozařila modrou.Na nejbližší tsrom vileteli pěsti o rychlosti mach1 bylo jich asi 100.Strom se rozpadl a bili videt díri ve zbitku kmeni na zemi.Útok byl tak rychlí že nebyl skoro ani videt.Má odpověď.Řeknu.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptyPi jún 17, 2011 11:47 pm

Přišel jsem k ní a byl jsem trochu v divné náladě,že mam ve svém týmu Gobiho
přišel jsem k Ayumi a řekl jsem :,,Hele budeme se muset vypravit na jednu zvlášní misi.Setkáme se za 2 minuty u hlavní brány.''

(přesun mise týmu 1)
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 1:44 am

Přišel jsem na cvičiště a trénoval jsem Doton: Iwayado Kuzushi
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 1:46 am

Ayumi

Přišla jsem.Mistře žádám váš dohled skusím ho ovládnout.Řeknu a čekám na jeho reakci.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 1:50 am

Hhmm pokusim se když to nevíjde tak se musím připravit.Jestli se něco nevyvede bude to veliký problém a začal jsem se připravovat

Až ti ukážu tak můžeš připraven můžeš
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 2:32 am

Ayumi

Tak co ukážeš mi svou sílu?Zeptala sem se v duchu.Máš ji mít! Zazněl mi v hlavě temný hlas a já se začala měnit.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 2:33 am

Chvíli ještě počkám pak uvidíme co se bude dít dál.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 2:48 am

Ayumi

Mé oči zrudli a vlasy zbělali.Podkontrolou.Řekla jsem.Ale potom se okolo mě oběvil rudý plᚍ s 2mi ocasy.Já stratila vědomí a zaútočila na mistra.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 2:58 am

Uvidel som, že sa zmenila. Dopr!Pred Shewom sa objavila stena z piesku. Skočil som za ňu a tá potom zmizla. Nechal som si obaliť telo pieskom. Ayumi! Nenechaj sa od neho ovládať! Upokoj sa! Ten náhrdelník ti pomôže! Kriknem na ňu a dúfam, že sa spamätá.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 3:01 am

Ayumi

Ale proč si zlý?Buď můj přítel.Já tě budu mít ráda. Řekla jsem mu v mém nitru a zastavila se na místě.Holčičko a k čemu mi to bude?Budeš silnější ve dvouch než v jednom.Řekla jsem klidným hlasem.Uvidíme.Řekl a plášť zmizel.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 3:06 am

Vydýchol som si a padol som na zem. Privrel som oči a rýchlo som vydýchaval. Ohromná chakra! Pomyslím si.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 3:08 am

Ayumi

Jak ho přimět k přátelství?Řeknu.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 3:17 am

Bijuu sú tvrdohlaví. Ty máš Hokoua... Ten je jeden z najsilnejších a má veľké ego... S ním sa spriatelíš jedine, ak mu ponúkneš väčšiu silu alebo neviem čo by chcel.. Oči som mal stále zatvorené.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 3:21 am

Ayumi

Je ještě nekdo s Jinchuriki?Řeknu celkem smutně.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 3:24 am

Otvorím oči a pomaly sa postavím. O žiadnom neviem. Poviem potichu. Nebuď smutná. Objímem ju.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 3:33 am

Panebože to bylo hrozný díky Yashiko mohl jsem být v prčicích

Hned jsem se začal vydýchávat

Zachvíli jsem tu musím si jen dát na ruku led řekl jsem s tou rukou jsem Ayumi lhal protože nebyla vymknutá,ale nakřupnutá.

Když jsem přišel zpět šel jsem k Yashikovi a řekl jsem mu:Můžeš na slovíčko?
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 3:41 am

Kývol som a šiel som za ním. Ano?
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 4:06 am

Hele jestli se tohle stane a já nebudu připraven nic tak jsem mrtvej,ale jsem toto ryziko podstoupit potichu jsem řekl
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 4:24 am

Pak jsem poslal klona zpátky k Ayumi

,,Chtěla by jsi s něčim pomoct?'' zeptal se jí.

Naposledy upravil Shew Tari dňa So jún 18, 2011 4:37 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 4:36 am

Hm.. dám ti niečo, čo gobiho chakru potlačí, keby sa to stalo znova. Pieskom mi z kanclu donesie 5 lístkov na zatlačenie chakry bijuu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down

Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari
Návrat hore 
Strana 2 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Iwagakure no sato-
Prejdi na: