Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha

Počet príspevkov : 308

Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 2:47 am

Tým že si odstránila pečat si mi dala všetku silu muhahahaha teraz nemaš najmensiu šancu objavily sa naraz 3 a 4 chvosty hned som nbíjal utok Bijūdama

Jutsu
Spoiler:

Návrat hore Goto down
https://narutomemories.forumsk.com
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

Počet príspevkov : 104

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 2:51 am

Ayumi

Si slabej!Zakřičela sem a Udělala pečetě.Okolo Houkoua se začali oběvovat srdíčka.Cítil se zamilovaný do Ayumi.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

Počet príspevkov : 182

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 2:55 am

Viděl jsem,že si Ayumi začíná véct dobře.
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 2:56 am

Toto namna neplatí som bijuu muhahaha odbil som tenmu odomna
Aya vonku
nabil som uplne Bijūdama a vypálil po nich Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 Strza%C5%82_Kuli_Oogniastej_Bestii

Jutsu
Spoiler:

Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 2:58 am

Odhodil jsem Yashika a udělal ptáčka který nas dopravil do dobré vzdálenosti.

Yashiko musíme to zastavit řekl jsem mu.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

Počet príspevkov : 281

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 3:01 am

DO PRDELE!! Chytil som Shewa. Za nami sa začala robiť obrana z piesku. Za nami za chvíľku bola ohromná stena z piesku. Bijūdama stenu rozbila a zasiahla ma. Shewa som bránil vlastným telom , takže jemu sa nič nestalo.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 3:10 am

Nech toho vypadni a zachrań se dělej řekl jsem mu a čekal jsem až uteče pak mě napadlo něco

vzal jsem kunai s provázkem dal jsem to Yashikovi za oblečení druhej konec jsem zapíchl o strom a pak jsem přesekl lanko a Yashiko letěl do bezpečí,ale já skončil hůř nemohl jsem pomalu ani dejchat a odhodilo mě o vedle Yashika byl jsem celej popálenej.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 3:34 am

Ayumi v nitru

Nerada to dělám ale asi oba nepřežijem.Vykřikla jsem a shromáždila chakru.FuutonMetero Fist Maximum! Zasáhla jsem Gobiho 1000,000 pěstí o rychlosti světla.
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 3:44 am

tie peste mi nič nerobily proste som ju odhodil odomna dalej ty si príliš slaba na to aby si ma porazila ale zrazu bolo neičo čudne zrazu som bol zase zapečateny a zmizol aj plášt ocaseho tym pádom aj chvosty ayumi bola v bezvedomi

Jutsu
Spoiler:

Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 3:46 am

já měl těžké popáleniny a nemohl jsem pořádně dýchat.Pak jsem se podival na Yashika a řekl jsem

Jsi v pohodě?
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 4:58 am

Ayumi

Otevřela sem oči a jediné co jsem tichým hlasem řekla bylo.Nemocnice.Pak jsem opět omdlela.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 5:31 am

I přes těžké popáleniny a velkou bolest jsem vstal a přenesl Ayumi do nemocnice (přesun)
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyNe jún 19, 2011 7:22 am

Přišel jsem na cvičiště sedl si a četl.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyPo jún 20, 2011 1:03 am

Nabral som vedomie. Poobzeral som sa okolo. Videnie som mal mlhavé a nemohol som poriadne zaostriť. Nikto tu už nebol. Po chvíli som si všimol Shewa a videl som ho ako si číta. Vyškriabal som sa na nohy a došuchtal som sa k nemu. Ja...Ja som zaspal? Mal som asi nočnú moru. Pozrel som sa na moju ruku a uvidel som popáleninu. Potom som sa rýchlo pozrel na Shewa. Si v pohode?! Nič sa ti nestalo?! Kde je Ayumi?! Začal som sa ho udivene vypitovať.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyPo jún 20, 2011 1:05 am

Jo jsem docela v pohodě jen menší popáleniny a jedna zlomenina Ukázal jsem mu břicho celé spálené a poškrábané a pak ruku v sádře

Ayumi je také v pohodě je v nemocnici
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyPo jún 20, 2011 1:12 am

Padol som na zadok od úľavy. Uff... prepáč, za všetko môžem ja.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyPo jún 20, 2011 1:17 am

Nemůžeš za nic to já jsem se měl ovládat a pořádně jí přivázat aby nikam neutekla a nic. řekl jsem a pomohl jsem Yashikovi vstát.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyPo jún 20, 2011 2:08 am

Dík! Idem pozrieť za Ayumi. Dúfam, že sa o ovladnutie Hokoua znova nepokúša. Rozbehol som sa do nemocnice.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 EmptyPo jún 20, 2011 2:18 am

Mezitím jsem si udělal ptáčka a letěl do Kirigakure se tam podivat.(přesun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down

Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Iwagakure no sato-
Prejdi na: