Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

Počet príspevkov : 182

Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 12:27 am

začal jsem se rychle vyhýbat Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 Naruto318

díky Suiken Taijutsu

pak jsem vzal ještě jeden lístek a dal ho klonovi ten šel pod zem a zezadu dal Ayumi na hlavu ten lístek a tím zmizeli ocasy.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

Počet príspevkov : 104

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 12:38 am

Ayumi

Když se vyhybal Gobi se naštval.Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 Chakraballbb0 A vyslal to na tebe.Tou chakrovou ránou to zničilo i klon co byl zamnou.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 12:41 am

HMM tak to už musim něco těžšího.A rychle jsem udělal ptáčka a vyletěl jsem do výšky kam Gobi nemohl.

Mám to vytvořil jsem deset klonů a ty svázali Gobiho chakrovim lanem.A konečně se mi povedlo utlumit jeho sílu.

Doufám,že to jak mě sekl nebylo jedovatý

řekl jsem si a čekal jsem až se Ayumi vrátí zpět.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 12:43 am

Ayumi

Hej to stačí!Křila jsem v duchu a vrátila jsem se z těží do normálu pak jsem padla do bezvědomí v kráteru.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 12:44 am

Vzal jsem Ayumi a polil jí vodou aby se probudila.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 12:51 am

Ayumi

Vztala sem.Eh?Vydala jsem ze sebe a začala brečet.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 12:53 am

Co je ti zase? zeptal jsem se jí
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 12:53 am

Ayumi

Nic nedokážu!Řekla jsem a brečela ještě víc.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 12:59 am

Ale notak mam nápad vem si odemě celou chakru a nabídni jí Gobimu on jí příjme vim to

Řekl jsem jí
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:01 am

Ayumi

A k čemu to bude?Řekla sem.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:03 am

Jinchuriky s tebou budou kámošit když jim nabídneš chakru jinýho človéka a ten kdo má hodně chakry takže dělej vem si jí já vim,že on jí příjme.A budeš chtít řekni mi,ale ještě mi jí kdyžtak neber,ale řekni a čekal jsem
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:04 am

Ayumi

A co sehnat taky někoho jako sem já aby sme si poradili navzájem?Řekla jsem.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:06 am

Na to nemáme moc času řekl jsem svázal jsem Ayumi chakrovim lanem a začal jí dávat svou chakru

až budeš připravena tak mu řekni,že mu tuhle chakru dáš.

řekl jsem
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:10 am

Ayumi

Přijímala sem chakru.Hele já ti dám tady tu chakru a tybudeš kámoš co ty na to?Řekla jsem gobimu v duchu.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:12 am

Čekal jsem co se stane a pomalu mi ubívali síli,ale nenechal jsem to na sobě vidět to jak mě Gobi seknul topro mě taky nebylo moc příjemné a já pořád doufal,že to nebylo jedovaté.
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha

Počet príspevkov : 308

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:15 am

Nie ja ta ovládnem a tak sa oslobodím na Ayumi sa ukázal plášt bijuu a 1 chvost

Jutsu
Spoiler:

Návrat hore Goto down
https://narutomemories.forumsk.com
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:18 am

To né asi jsem mrtvej.Vždyť nemam vůbec žádnou síluUž jsem nemohl měl jsem celé břicho od krve a jediný co jsem udělal bylo,že jsem dal Ayumi na hlavu poslední lístek a tím jí proměnil zpět a neměla plášť.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:19 am

Ayumi

Myslíš?Řekla jsem uvnitř svého těla.Já tě porazím!
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:23 am

Ayumi pospěš si chci vidět jak ho zvládneš.Řekni si,že si věříš a dokážeš to. řekl jsem
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha

Počet príspevkov : 308

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:29 am

Predtím ako dal Ayumi na hlavu lístok som odskočil dalej a mal už 2 chvosty Nie nevyhraješ teraz zomrieš muhahaha

Jutsu
Spoiler:

Návrat hore Goto down
https://narutomemories.forumsk.com
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:31 am

Ayumi

Porazím tě i za cenu života.Jsi dar tak že tě mám ráda.Ale teď jsi můj.Řekla jsem a sundala pečeť z mříže.Bojuj!
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 1:40 am

Už nemůžu dál bojovat

Hele Gobi mam pro tebe návrch vem si všchnu mojí chakru,ale budeš poslouchat Ayumi souhlasíš? řekl jsem.
Návrat hore Goto down
Mister_zx
Chuunin (Gobi - C Rank)
Mister_zx

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 2:01 am

Ayumi

Hele Houkou Tak jse jmenuješ viď.Jsi super silný ale například Kyuubi je silnější.A když utečeš pude po tobě jako po ostatních Bijuu aby odstranil a sežral konkurenci.Ale já ti slibuji že ho spolu porazíme co ty na to?Řekla jsem strašně mile.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi

Počet príspevkov : 281

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 2:06 am

Bleskurýchle som dobehol pred Shewa a rozpažil som ruky. Nechaj to na Ayumi. Myslím, že to zvládne. Ale ak nie, musíme Houkoua zneškodniť.
Návrat hore Goto down
Shew Tari
Nukenin (B-Rank)
Shew Tari

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 EmptyNe jún 19, 2011 2:13 am

Dobře hele podivej se na tu r ánu jestli v tom nebyl jed začínám se s toho divně cejtit
řekl jsem.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari   Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down

Cvičiště týmu 1 Sensei Shew Tari
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Iwagakure no sato-
Prejdi na: