Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

Cesta

Goto down 
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

Počet príspevkov : 32

Cesta                                Empty
OdoslaťPredmet: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 9:09 am

...
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 9:14 am

Bežal som veľkou rýchlosťou po ceste, za mnou sa prášilo na všetky strany, okolie som ani veľmi nevnímal, skôr som sa snažil bežať ešte rýchlejšie. Na chrbte som mal veľký batoh, ktorý bol plný kameňov, nič iné v ňom nebolo.
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

Počet príspevkov : 86

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 9:19 am

Vykračoval som si smerom z Kiri niekam, kam sa práve vrchná časť môjho tela otočí a zaváži. Na ceste v diaľke som videl len dvíhajúci sa prach a nič viac. Blíži sa niečo veľké... Pevne som uchopil rukoväť svojho dáždnika a sledoval čo za tank to príde.
Návrat hore Goto down
http://narutonewmenace.slovakforum.net/
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 9:37 am

Stále som bežal, ale v tom sa stalo niečo čo som nečakal, predo mnou sa objavila neznáma postava, ktorá mi stála priamo v ceste. Aj keď s veľkým odporom musel som zastaviť. Hneď ako som zastavil uprel som svoj pohľad na onu neznámu postavu, netváril som sa nijak pekne ba naopak, vypadalo to ako keby som išiel každú chvíľu vybuchnúť. "Grrrrrrr, EŠTE SEKUNDA A BOLA BY Z TEBA PLACKA!" Hlasno som naňho povedal, no viac to vypadalo ako keby som kričal. Môj pohľad však ihneď prešiel na jeho ruku v ktorej zvieral rukoväť nejakej zbrane. "Hohohoh! Takže ty chceš napokom bojovať?!" Zas som hlasno povedal,trošku som sa vzdialil, odhodil na zem svoj batoh a postavil do bojového postoju.
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 9:42 am

"Čože to?" Nechápavo som sa na neho pozeral.
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 9:49 am

"Grrrrrr, Takže nie si ďalší vyzývateľ?! PREČO MA TEDA RUŠÍŠ PRI TRÉNINGU?!" Poľavil som v bojovom postoji, no hľadel som mu priamo do očí a zvedavo čakal na jeho odpoveď.
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 9:53 am

Rinneganom som sledoval jeho. "Ruším? Ja že je to cesta... a nie tréningové priestory." Pousmial som sa. "V tom prípade sa ospravedlňujem..."
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 10:03 am

"Tréningový priestor či nie, nemám rád keď ma niekto vyrušuje pri takej dôležitej činosti." Stále som sa mu pozeral do očí. Tie oči... neni pochýb, tento bude silnejší než vypadá. Tieto oči vidím druhý krát v živote. Pri pohľade do jeho očí zo mňa hnev ustúpil, ba naopak znovu vo mne vyvolali akýsi rešpekt, ako kedysi dávno, aj keď som očnými technikami už od malička pohrdal."Kto vlastne si?"
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 10:05 am

"Nechcel som vás rušiť... len tadiaľto prechádzam... a kto som? Satoya." Pousmial som sa. "Teší ma."
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 10:18 am

"Iste iste, takže Satoya hm? Oh ja som, ale nezdvorilý, dovoľ aby som sa ti predstavil!" Odskočil som medzi dva stromy a tam začal. "Moje meno znie Mistr Shi, aspoň tak ma všetci volajú."Aktivoval som bleskové brnenie a zahnal sa rukou do jedného stromu z ktorého som kus odrazil. "Najsilnejší muž v pretláčaní na celkom svete! Jeden z najrýchlejších a aj najsilneších na celom svete! Pochádzam z Kumogakare, ale to už zjavne podľa mojej čelenky vieš."Ukázal som na môj opasok. Zahnal som sa aj druhou rukou no tento krát vzad a odrazil kus z druhého stromu. "A napokon jeden z troch legendárnych Sanninov!" Rozbehol som sa k svojmu batohu a odkopol ho do lesa.
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 10:32 am

"Eh?" Anime kvapka mi "stiekla" po tvári pri pohľade na to, čo ten kulturista stvára. "A-ano... veľmi ma teší." Zvláštne a neisto som sa pousmial a sledoval miesto dopadu batohu, tie stromy som v duchu ľutoval.
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 10:36 am

Tiež som pozeral ako batoh dopadá a deaktivoval som bleskové brnenie. Iste iste, aj mňa teší, takže čo ťa sem privádza? Na tejto ceste už behám svoju trať dlho, až príliš, aby ľudia išli len tak náhodou okolo."
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 10:46 am

"Tak... myslel som, že je to cesta, mal som v pláne ísť preč z Kiri, ale ešte neviem kam. Po tej udalosti, čo sa tam stala, človek sám nevie kam mám ísť, aby sa nezaplietol do nejakého prúseru." Povedal som v celku pokojne, no stále sledoval dopad batohu, ktorý nejako nedopadal.
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 10:52 am

"Udalosti v Kiri? Počul som len o zrade Hokageho. Ako rád by som mu zlámal tie jeho úbohé slabučké kosti alebo rozbil tú jeho škaredú gebuľu, či vybil tie jeho zuby!" Popri ako som to hovoril som udieral pesťou do dlane. Batoh ma už vôbec nezaujímal.
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 10:55 am

"Ah?" Trošku som sa uškrnul. "Spravil pár nepekných vecí, a vlastne jednu ktorú naozaj rád nemám. Ale nejako zmizol... a ja netuším kam." Povedal som trošku sklamane. "Bol s ním však ešte jeden ninja, ktorý mi pripadal iný. Hokage ho oslovil menom Itachi..."
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 11:06 am

"Uchiha Itachi... Dva krát mŕtvy, ak sa mi dostane pod ruku tak bude aj tretí krát. Itachi bol členom Akatsuki čierne plášte, ktoré majú na sebe červené mraky. Pravdupovediac už ma ani neprekvapuje, že znova ožil, ale prekvapuje ma naivita toho "slávneho" hokage, raz som bol s Ichingom v Konohe a mal som tú "česť" sa s ním spoznať. Teda radšej by som mu rozbil pracovňu, ale to som si vtedy nemohol dovoliť. No však teraz sa veci zmenili čo také úžasné zas hokage spravil, že prekonal svoju naivitu?!"
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 11:11 am

Ten Hokage je ale slávny... Odkašlal som si. "Ukradol oči a spáchal niekoľko vlážd v Kirigakure no Sato." Povedal som trošku smutne a hľadel na horu svalov preodmnou.
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 11:15 am

"Výborne o dôvod viac ho zneškodniť! Aj keď ma Kiri a Konoha nezaujíma, rád mu rozbijem hubu! Máš už nejakú stopu?" Začal som sa precvičovať a netrpezlivo čakal na odpoveď.
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 11:18 am

"Nie... stopu nie, ale teraz keď si mi povedal kto ten Itachi vlastne bol, napadá ma jedide Akatsuki." Neisto som sa pozeral na jeho rozcvičku.
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 11:20 am

"Ano ano, tak si hovorili Akatsuki, ale bola to len banda šmejdov." Začal som uhýbať hlavou do strán a boxovať rukami pred seba.
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 11:23 am

"Banda šmejdov, a ak je medzi nimi, nebudú ho chrániť?" Chvíľku som sledoval jeho ruky, ale potom som sa oprel o svoj dáždnik.
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 11:26 am

"Myslíš, že ustoja niečo takéto?" Prestal som boxovať a napol svaly. "A ak hej, tak o zvyšok sa postarajú tvoje očká, teda ak chceš spolupracovať."
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 11:28 am

Pousmial som sa. "Vlastne ani sám neviem čo mám robiť. Som skôr mierumilovná duša, ale ak boj znamená budúci mier, potom budem bojovať."
Návrat hore Goto down
Shigetsu
Sannin (S-Rank)
Shigetsu

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 11:34 am

"Mier? Ten asi nie, ale každému sa bude lepšie dýchať keď bude o takého hajzla ako je on menej. Môže mať Doujutsu koľko chce, ale proti mne a samozrejme tebe mu to nebude platné. Môže si stavať pasce, barikády alebo sa skrývať, skôr či neskôr si ho nájdeme a keď tak priverbujeme k nám ešte niekoho! Určite ho chce dostať veľa ľudí."
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                EmptyŠt jún 16, 2011 11:39 am

"Myslím, že Mizukage ho chce zabiť... vlastne chcelo ho zabiť už aj v Kiri, ale objavil sa tam nejaký rišavý muž, ktorého nepoznám a zakázal mu to..." Chvíľku som uvažoval, ale zistil som, že ho vážne nepoznám.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Cesta    Cesta                                Empty

Návrat hore Goto down

Cesta
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Cesta-
Prejdi na: