Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

Kancel leadera Akatsuki

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorSpráva
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

Počet príspevkov : 695

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 3:39 am

(Hele skoro nikdo neví že mám 3 doujutsu a ty se tu jen tak objevíš a víš to trochu to uprav)
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

Počet príspevkov : 56

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 3:41 am

(ale někdo to ví... a navíc jsem do životopisu napsala, že o ni s nikým nemluvím, takže to vědět můžu... někoho znám)
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 3:44 am

(A proto se do životopisu píšou takový věci takže blbost a ví to jen lidi z akatsuki)
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 3:47 am

(ježiši, tak já to tam nepíšu, ale ona mě zabije a ty ji)
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 3:56 am

´Přesně od koho to víš?´
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:00 am

Usmála jsem se. "Chci si s ní promluvit." uvědomila jsem si, že jsem neřekla jméno. "Se Shiz." dala jsem si nohy na stůl.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:01 am

´S tou si už nepromluvíš protože Shiz je mrtvá´
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:04 am

Stoupla jsem si a opřela se rukama o stůl. "Cože?!"
To nemůže být pravda!
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:13 am

´Jak cože je mrtvá neznám podrobnosti jen jeden člen akatsuki donesl její tělo které bylo něčím probodlé´sundal sem si masku a brečel sem´Omlouvám se miloval sem ji´
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:29 am

Posadila jsem se a střebávala jsem novou informaci. "Vždyť mi psala..." šeptala jsem. Sevřela jsem ruku v pěst.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:34 am

´To nic´otíral sem si slzy a jakmile sem přestal brečet nasadil sem si masku
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:36 am

"Jak tohle můžeš říct?!" vyjela jsem na něj. "To prostě řekneš jen to nic?!" křičela jsem.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:43 am

Objevil sem se okamžitě u ní a odhodil ji od stolu ´Ano miloval sem ji ale zradila mně utekla k akatsuki´posadil sem se do křesla
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:45 am

"Buď aspoň trochu slušnej!" okřikla jsem ho. "A co sji udělal ty, když ti utekla? Vlezls do postele s jinou?" ušklíbla jsem se.
Rozhodla jsem se. Neřeknu mu, co mi posledně napsala!
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:50 am

´V posteli sem byl jenom s ní nikdy bych ji nezradil ještě by šlo vydržet že mě zradila a šla k akatsuki ale že se líbala s Itachim to mě fakt naštvalo´
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:51 am

Jen jsem se začala smát. "Tak jo, žij jsi v tý pohádce." pořád jsem se smála.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:53 am

´V jaký pohádce o čem to sakra mluvíš´Ježši ta je asi mentálně postižená tu tu nechci ale vypadá silná
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:55 am

"Nic jsem neřekla." zvedla jsem ruce do úrovně ramenou.

(máš štěstí, že si to jen myslíš! Jinak by už bylo po tobě! Wink )
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 4:57 am

´Vždyt si to teď řekla tobě asi trochu šplouchá na maják že´teď sem se pro změnu začal smát já
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 5:01 am

"Pokud ti to nedošlo, tak to mělo znamenat, že to rozebírat nechci..." Po té jeho poznámce, že mi šlouchá na maják, jsem využila jeho nevšímání si mě. Přišla jsem k němu. "Doton: Domu." řekla jsem šeptem, ale přesto to nemohl zaslechnout. Praštila jsem ho až mu praskla maska.
"Nechápu, jak te mohla milovat." kroutila jsem hlavou.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 5:03 am

Těsně než mě praštila sem uhl raději sem vzal i křeslo aby ho nerozbila´Si myslíš že si tě nevšimnu já mám pořád aktivovanej byakugan jak si myslíš že sem zjisitl že se mi hrabeš ve věcech´
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 5:06 am

"Tak co bude? Dáš mi ten váš úžasný plášť nebo ne?" ignorovala jsem jeho otázku.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 5:34 am

´Ušij si ho aspoň se sklidníš´
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 5:49 am

"Sklidnit se? Ts!" sykla uraženě. "I když nevím, co tu budu dělat, když tu Shiz není." povzdechla jsem si.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 EmptyPi júl 08, 2011 6:19 am

´Eeee dělat mise a chytat bijuu´položil sem křeslo šel sem ke skříni vytáhl od tama plášť a hodil ho po ní ´A ještě nevím tvý jméno´
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 15 Empty

Návrat hore Goto down

Kancel leadera Akatsuki
Návrat hore 
Strana 15 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Akatsuki-
Prejdi na: