Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Kancel leadera Akatsuki

Goto down 
+8
Tasu Hyuuga
Reina Kana
Haruka
Wraith
Zetsu
Roronoa Law
Shizuka Yoru
Itachi Uchiha
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorSpráva
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:08 pm

Vejdu do místnosti, bezeslov si sednu na gauč, vytáhnu jednu z mých katan a brusku, začnu pomalu brousit a přitom čekám co se bude dít....
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:11 pm

Výborne! Zetsu... Poviem potichu a odvrátim môj pohľad na neho. ČO?? Zetsu?! Ty si neni mŕtvy?! Pozriem sa udivene na neho a zavriem pravé oko. Potom sa pozriem na Lawa a zasa na Zetsuho. Dobre... Tak Zetsu ty pôjdeš a nájdeš mi 6 tiel. A ty Law. Otočím sa na neho. Počkáš kým prídu ostatný a pôjdeme chytiť bijuu. Usmejem sa a čakám ako zareaguje. Strach? Nadšenie? Odhodlanie?
Návrat hore Goto down
Zetsu

Zetsu


Počet príspevkov : 15
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:13 pm

Áno žijem... Ako vidím teraz si leader a máš tu nových členov. Zacerím sa. Dobre teda... Ideme na to! Zalezem do zeme.
(presun)
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:15 pm

"bijuu?" pomyslím si "a kterýhopak? rád bych si podal Kyuubiho.." odpovím Itachimu a přitom začnu brousit trochur rychleji
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:17 pm

Zasmejem sa. Na Kyuubiho je trochu skoro... Začneme u Ichibiho Usmejem sa. To pre teba bude hračka.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:19 pm

"jak myslíš" odpovím klidně...
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:22 pm

Myslíš že ho so Shiz zvládnete sami? Spýtam sa a kuknem von oknom.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:28 pm

"o tom není pochyb....mimochodem Bijuu je vypuštět nebo ho vlastní nějaký Jinchuuriki?.." zeptám se přičemž měním katanu za druhou....a znovu začínám brousit
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:33 pm

Myslím že Ichibi jinchuurikiho nemá. Usmejem sa.
Návrat hore Goto down
Zetsu

Zetsu


Počet príspevkov : 15
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:35 pm

Prišiel som do kanclu aj s telami. Tu ich máš, Itachi-kun Usmejem sa. Na čo ich vlastne chceš?
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:39 pm

"jéé tak to e nuda" odpovím zklesle
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:44 pm

To už?? Pozriem na Zetsuho a vezmem telá. Uvidíš... Usmejem sa.
Návrat hore Goto down
Zetsu

Zetsu


Počet príspevkov : 15
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:48 pm

Hmmm. Pozriem sa na toho chalana čo tam sedel. Kto vlastne si? A prečo ťa vzali k Akatsuki? Vyletel som hneď naňho.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:50 pm

"proč bych ti to měl řikat Kytko?"...odpovím
Návrat hore Goto down
Zetsu

Zetsu


Počet príspevkov : 15
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 10:52 pm

Zacerím sa. Veľmi dobre... Aj tak si to zistíme... Zasmejem sa. Inak ja som Zetsu.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 11:02 pm

Nakoukla jsem do kanceláře. "To jste začali beze mne?" vešla jsem dovnitř. Rozhlédla jsem se. Nějak se to tu rozrostlo. pomyslela jsem si.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Zetsu

Zetsu


Počet príspevkov : 15
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 11:04 pm

Pozrel som sa na dievča ktoré vošlo dnu. S ničím sme nezačali Zacerím sa. Ale keď sme pri tom...máš s ním ísť chytiť Ichibiho Usmejem sa.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 11:07 pm

"Co?! To se pobavíme." ušklíbla jsem se. "A ty jseš?" podívala jsem se na Zetsua.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Zetsu

Zetsu


Počet príspevkov : 15
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 11:21 pm

Neviem... Asi pôjdem... Itachi teraz niečo robí... takže nemám nič na práciTak čo ideme?
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 11:25 pm

"a ty víš kde Ichibi je?" zeptám e Zetsua
Návrat hore Goto down
Zetsu

Zetsu


Počet príspevkov : 15
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptyPi jún 03, 2011 11:30 pm

Ja viem všetko Usmejem sa.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptySo jún 04, 2011 12:01 am

"Hej! Ještě jsi mi neodpověděl!" ozvala jsem se, když mě přehléžel.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Zetsu

Zetsu


Počet príspevkov : 15
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptySo jún 04, 2011 12:16 am

Pozriem na ňu. Je zdvorilé aby si sa predstavila prvá, keď už sa pýtaš... Ale ak to chceš vedieť som Zetsu! Zacerím sa.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptySo jún 04, 2011 12:18 am

"Nazdvořilosti hodně už hodně dlouho nejsem." zavrčela jsem. "A já jsem Shiz, pokud to chceš vědět."
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Zetsu

Zetsu


Počet príspevkov : 15
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 EmptySo jún 04, 2011 12:24 am

Dobre... tak čo ideme? Ichibi už na nás čaká. Prišiel som pri leaderov stôl a vytiahol som mapu a podal som im ju. Ichibi sa nachádza na púšti Nara. My ideme napred. Zaliezol som pod zem.
(presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kancel leadera Akatsuki
Návrat hore 
Strana 2 z 17Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Zoznam Členou Akatsuki
» Izby členov Akatsuki

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Akatsuki-
Prejdi na: