Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Arena č.3 yahiko Vs. haruka

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 9:18 am

les s hodně stromy a malo světla
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 9:27 am

pomalu jsem přikráčel opřel jsem se o strom a čekal jsem na soupeřovu reakci
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 9:32 am

Pomaly som prikráčal asi 20 metrov od neho a zamával som naňho. Arena č.3  yahiko Vs. haruka 180px-Gaarapart2
Pousmial som sa a piesok z mojej tykve začal padať na zem. Asi polovica piesku šla pod zem a vytvárala ďalší piesok. Piesok ktorý zostal mi obalil telo a vytvoril na ňom štít a ostatok okolo mňa poletoval.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 9:39 am

Pomalu jsem se vzpřímil objevil se mi první 2 tomoe "jdeme na to" zazubil jsem se ze svitku jsem vytáhl katanu začal jsem skládat pečetě potom co jsem složil určité pečetě a najednou jsem zmizel v lese
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 9:41 am

Čo to má znamenať?? Poobzerám sa okolo seba. Nejaký piesok vylezie spod zeme a okolo mňa utvorí gulu. Sústredím sa na stopovanie jeho chakry. Popritom piesok ktorý je pod zemou robí stále ďalší a ďalší.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 9:56 am

Tedpomyslím si pomalu se plížím mezi stromy nezpozorován yahikem katanu jsem zasunul chytl jsem se katany v pouzdře rozběhl jsem se ale tak aby si mně yahiko ještě nevšiml když jsem byl blízko vyletel jsem jako střela soustředil jsem do katany chakru když jsem byl u koule tak to vypadalo jako kdybych chtěl katanu tasit jenže jsem byl už hodně blízko takže katana narazila o kouli z písku a bylo v ní tolik chakry že to byl trošku silnejší výbuch
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 10:03 am

Keď už bol blízko som si ho všimol. Z gule vyletelo pár ostňou a jeden ho zasiahol do ramena. Arena č.3  yahiko Vs. haruka 320px-Sphere_of_Sand Zrazu som ucítil výbuch a gula sa rozpadla. Nič sa mi však nestalo. Odskočil som dozadu a urobil som pečate a vzlietol som na mráčiku k oblohe. Predo mňa sa postavil piesok ktorý vytváral štít. Rukou som navádzal piesok na Haruka. Piesok sa po ňom veľkou rýchlosťou rozletel.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 10:24 am

"těsně vedle" vyskočil jsem do vzduchu podíval jsem se mu do očí mangekyou sharinganem najednou se po mně jenom mihlo odrazil jsem se od jeho mráčku udělal jsem ve vzduchu přemet a nohou jsem ho udeřil do hlavy
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 10:30 am

Piesok sa začal okamžite presúvať aby mi uchránil hlavu no nestihol to. No podarilo sa mu chytiť jeho nohu. Padol som na zem a bolela ma hlava. Šťastie že som mal pieskom obalené celé telo. Pozrel som sa hore a dal som pred seba ruku. Sabaku Kyū!! Piesok mu rozdrtil nohu. Z pod zeme začalo vychádzať veľké množstvo piesku a ten letel až pri oblaky a začal pomaly padať. Medzitím som si zasa obalil telo pieskom. Mal som slabší otras mozgu.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 10:35 am

pomalu jsem dokráčel k yhikovy z jiné strany než jsem byl štouchl jsem ho do čela "pravá sila mangekyou sharinganu je to snad iluze či ne" oakmžitě mi vyletí jedna rana pěstí na jeho obličej pěst sem před obličejm zastavil trhl jsem nohou a podkopl jsem ho dal jsem mu katanu ke krku "co chceš udělat" otažu se mile
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 10:43 am

Piesok ktorý padal z oblohy mu chytil nohy. Pozeral som sa mu na nohy a odskočil som. Na tú ilúziu ti už neskočím! Usmejem sa a piesok ho začne obalovať.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 10:52 am

najednou se jeho písek sesypal protože nemněl pevnné zakladi mam ho zazubím se z dálky v mysli vyletím a začnu s mým nejlepším jutsu zařvu "Kazaguruma no Mangekyou" vyskočím do vzduchu udeřím ho nohou tak že při dopadu trochu odrazí od zemně okamžitě ho kopnu do ledvin vyletí do vzduchu objevím se trochu nad ním začnu ho škrtit nohama ve vzduchu jsem se roztočil byl jsem asi jako kolo od auta ve 200KMH rychlosti poté jsem ho vymrštil na zem do stromu a po chvíli jsem dopadl aké ma zem
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 10:58 am

Ked som dostal prvý zásah nevedel som čo sa to stalo. Ilúzia?! Veď som sa mu do očí nepozel! Po útokoch som bol ešte pri vedomí. Z oblohy spadlo obrovské množstvo piesku a zasypalo nás. Okolo mňa sa objavila menšia gulka aby ma nezasypalo. Položil som ruku na piesok. S..Sabaku Taisō!! Zomrel som na zranenia.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka EmptyPi máj 27, 2011 11:01 am

-Haruka Vs Yahiko= nerozhodně-
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arena č.3 yahiko Vs. haruka   Arena č.3  yahiko Vs. haruka Empty

Návrat hore Goto down
 
Arena č.3 yahiko Vs. haruka
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Aréna č1
» Aréna č. 2
» Aréna č.5
» Aréna č4 Shew vs Shizuka

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Ostatné :: Aréna-
Prejdi na: