Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Jezero s vodopady

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:50 am

Krystal propíchnul všech 6 mizukagu aní jeden jsem nebyl já vylétl jsem z lesa s lanem v ruce objecil jsem se za ní okamžitš jsem jí ruce zavázal za zádi objevil jsem se na stromě i s lanem v ruce skočil jsem dolů na druhé straně tak že reina zustala pověšená na stromě
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:55 am

"Sakra" utrousím, ale nprovaz který se mě dotýkal začal krystalizovat a já pak zápěstím luskla a on praskn, dopadla jsem do dřepu a sledovala mizukageho
"Omiwatari no jutsu"
Jezero s vodopady - Stránka 2 Shoton
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 32

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 9:59 am

Prechádzal som sa po Kiri až som narazil na jazero s vodopádom. Bojoval tam Mizukage s nejakou dievčinou. Prišiel som bližšie k nim a sadol som si na trávu a pozoroval som súboj. Som zvedavý aké jutsu používa Mizukage Usmejem sa a kukám na nich. Bolo ma dobre vidieť, no nesnažil som sa skryť moju prítomnosť.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:11 am

okamžitě jsem uskočil za ní vytáhl jsem ze svitku kosu a sekl jsem jí nad patu odskočil jsem na větev jednoho stromu a tam jsem si sedl
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:16 am

nic se mi nestalo moje krystalové brnění, mě uchránilo a já se dívala na něj opět jsem proti němu vyslala kessho rokkaku shuriken
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 32

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:19 am

Pozrel som sa na to dievča. Takže Shoton? Zaujmavé, nevedel som že je v Kiri niekto taký. Usmejem sa a oprem sa o strom.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:26 am

shurikeny ně trefily byla to však jen iluze ale ještě pořád byla na živu oběvil se těsně před reinou celkem velkou silou jí podkopl když ležela na zemi tak jí dal nohu kousek pod krk mile se usmál a díval se jí zahleděně do očí
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 32

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:29 am

Upriamene som sa na nich pozrel. Už je konec? Počkať... cítim tu Mizukageho 2x
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:34 am

chytím jeho nohu a ta začala krystalizovat najednou ale udělal puf
"Klon." řeknu tiše "Já už toho mám dost." řeknu si pro sebe a zamyslím se, cítila jsem tu dvě chakry a jedna z nich byla Mizukageho napnula jsem veškeré síli co jsem měla a krystalizovala všechny menší předměty v mém okolí (kamánky, větvičky, květiny.) a vyslala je na místo kde jsem cítila jeho chakru
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 32

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:37 am

Pozrel som sa na Reinu. Takže ona je tiež senzibil? Alebo sa mýlim? Usmejem sa a pozriem na zkryštalizované predmety.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:45 am

objevím se u reiny dám jí ruku kolem krku "už toho necháme vedla sis dobře co by si řekla na nejaky ten odpočinek" otažu se trošku stydlivě
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:49 am

"Jo to by bodlo." řeknu a jakmile jsem se uvolnila všechny předměty kolem mě dopadli na zem. Na okamžik jsem pohlédla na toho druhého ninju, co se na nás díval. Pak jsem si šla sednout ke stromu
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:51 am

"co by jsi řekla na Lazně" otažu se mile usměju se a sednu si k stromu naproti reině a čekám na opověd
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:54 am

"No ... můžeme." řeknu tak trochu nejistě
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:56 am

"Tak dobře jdeme" mile se usměju "pojd za mnou" přesun
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 10:58 am

líně vstanu, ještě se podívám za tou chakrou a vracíme se do vesnice (přesun)
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 32

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo máj 28, 2011 11:01 am

Zmením sa na piesok .
(presun)
Návrat hore Goto down
Ken´ichi
Akatsuki (S-Rank)
Ken´ichi


Počet príspevkov : 140
Join date : 13.06.2011

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 1:05 am

Prileteli sme k vodopádu a ja som zoskočil z orla. Sadol som si na kraj jazera a kukal som na vodopád.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 1:08 am

"Není to nebezpečné, takhle se toulat po cizí vesnici? Můžou nás kdykoliv najít." Sundala jsem si plášť. Vlasy jsem si svázala do drdolu. Přemýšlela jsem, jestli se mám jít okoupat do jezera.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ken´ichi
Akatsuki (S-Rank)
Ken´ichi


Počet príspevkov : 140
Join date : 13.06.2011

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 1:56 am

Nikto to nezistí. Zasmejem sa a vyzlečiem sa do trenok a vecami zakryjem plášť. Skočím do vody a pozriem na Shiz. Je akorát!... Super! Poď si zaplávať!
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 2:00 am

Svlékla jsem se do spodního prádla a šla jsem do vody. Trochu studila, ale za okamžik jsem si zvykla. Plavala jsem k němu.
Začalo mě bolet v hrudi. Zastavila jsem se a šlapala na místě. Co to kruci...?! Zavřela jsem oči.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ken´ichi
Akatsuki (S-Rank)
Ken´ichi


Počet príspevkov : 140
Join date : 13.06.2011

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 2:20 am

Priplával som k nej a chytil som ju. Si v pohode?
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 2:23 am

Přestala jsem se namáhat. "Jo. Nic to není." nadechla jsem se. Snad... Letmo jsem se podívala na svou hruď. Oddechla jsem si. "A-asi půjdu na břeh."
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ken´ichi
Akatsuki (S-Rank)
Ken´ichi


Počet príspevkov : 140
Join date : 13.06.2011

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 2:24 am

Plával som s ňou na breh. Fakt ti nič není? Sadol som si vedľa nej.


Naposledy upravil Ken´ichi dňa So jún 18, 2011 2:30 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 EmptySo jún 18, 2011 2:26 am

"Ne. Jdi si zaplavat." pousmála jsem se. Natáhla jsem se pro plášť a dala si ho přes sebe.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Jezero s vodopady
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: