Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

Jezero s vodopady

Goto down 
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Počet príspevkov : 246

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptyUt máj 24, 2011 7:55 am

Zde lze cvičit i relaxovat
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptyUt máj 24, 2011 7:55 am

pomalu jsem došel a čekal jsem na reinu
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana

Počet príspevkov : 725

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptyUt máj 24, 2011 7:58 am

přišla jsem k němu
"Co tady děláme?ů otáži seho
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptyUt máj 24, 2011 8:01 am

"tady budeme cvičit" rozmachnu rukami "je to zde ve spojení s přirodou a nejlepší misto na cvičení" mile se usměju
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptyUt máj 24, 2011 6:43 pm

rozzhlédnu se kolem a pak se podívám na něj
"No dobře a co přesně?" usměju setrochu rozpačitě
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySt máj 25, 2011 6:46 am

po chvíli mám špatný pocit, že jsem odešla z práce dříve
"Já bych trénink přesunula na zítřek, odešla jsem jen tak z práce a to se nedělá, pacienti mě potřebují. Promiňte, ale budu se těšit." usměju se mile a rychle běžím do nemocnice (přesun)
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySt máj 25, 2011 7:30 am

'presun'
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 8:26 am

Pomalu jsem přišel ohlédl jsem se za sebe reina tu ještě nebyla začal jsem dělat kliky abych skrátil čas
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 8:28 am

došla jsem za ním
"Tak?" podívala jsem se na něj nevinně xD
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 8:31 am

Postavil jsem se zadíval jsem se jí do očí "tak chci vidět co umíš" mile se usměji
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 8:34 am

"No chtít můžete, ale nevim jestli to ze ěm dostanete." zčervenám a znejistím
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 8:37 am

"klid ukaž mi vše co v tobě je" mile se usměju "mohli by sme začít nečím k boji" opřu se o strom
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 8:47 am

"Já no možná něco málo." dojdu k němu a položím ruku na strom o který byl opřený. kmen začal okamžitě krystalizovat
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 8:49 am

"aha toje" pohladím se na brade " shoton že ano" otážu se "myslím že by sme mohli vyskoušet boj
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 8:53 am

"No dobře, ale nic nezaručuju." řeknu nejistě a stoupnu si tedy od něj dál
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 8:58 am

Pomalu odstopím Vytáhnu si katanu ze svitku složím pečetě a zzmizím v lese a z dálky zakřičím "START"
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 9:01 am

"Co?" podivím se, ale zaměřím se na jeho chakru, ale.....nikde jsem jí necítila. Nějak se mě zmocnila panika. Necítit chakru to bylo pro mě strašně zranitelné místo, čekala jsem a těkala očima po okolí
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 9:11 am

teď řeknu si v mysli z lesa vyletím objevím se za reinou asi 1metr natáhnu ruku tak že má katana zaplnovala misto mezi námi "co teď uděláš" otážu se mile
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 9:19 am

"No asi tohle." otočím se prudce na něj chytím katanu za čepel a ta začně okamžitě krystalizovat až po pochvu a přechází to na jeho ruku
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 9:22 am

chvilku čekám když už to mám skoro u ruky tak se objevím před ní s mangekyou sharinganem a znovu zmizím v lese
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 9:27 am

zahleděla jsem se na okamžik do těch rudých očí, a pak zase zmizel. Otočila jsem se k lesu a byla zase v pozoru pro případ jsem si radši do rukou připravila kessho rokkaku shuriken (křyšťálové shurikeny)
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 9:33 am

pomalu jsem se v lese postavil v dalce reina mohla zahlednout mé rudé oči smál jsem se na ní poté jsem se jen mihl ale pořád jsem stál na míste a vrhl jsem 5 senbonů
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 9:35 am

slyšela jsem vzduchem svištit senbony hbitě jsem se jim vyhla a přitom tím směrem odkud letěli jsem hodila i shurikeny

Jezero s vodopady Kesshorokkakushuriken
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 9:41 am

trefily mně 2 shurikeny do hrud pomalu jsem k ní došel vypláznul jsem na ní jazyk usměju se na ní a ukážu napravo od ní a tam jsem já a já jsem mněl natažený prst na na mně znovu tak že když se reina dodívala tak sme tvořily šestiuhelník
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady EmptySo máj 28, 2011 9:43 am

otáčela jsem se na šest dalších mizukagů, spojila jsem ruce do pečetí a ze země se hned vynořili živé krystali, které se rychlostí blížili ke všem mizukagům kamkoli by se hnuli oni tak krystali za nimi dokud je nepropíchnou
Návrat hore Goto down
Sponsored content

Jezero s vodopady Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jezero s vodopady   Jezero s vodopady Empty

Návrat hore Goto down

Jezero s vodopady
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: