Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi

Goto down 
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
Reina Ka
Anonymný

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi Empty
OdoslaťPredmet: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:08 am

vodopád s jezerem se skrývá v hlubokém lese někde pod horou Mushi
je tu velké naleziště bylin, keřů a dalších k medikačním potřebám, ale i jedno z hlavních stanovišť nukenninů
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

Počet príspevkov : 265

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:11 am

procházel jsem se kolem jezera daleko od tábora nukeninů
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana

Počet príspevkov : 725

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:13 am

nějak se loudám vím že ve vesnici se nic neděje a já ráda sbírám nebezpečné rostliny, o to lepší bylo když tohle bylo jedno z hlavních úuzemí nukeninu šla jsem exrémně opatrně a hledala ten zpropadenej keř
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:14 am

šel jsem nadále podél jezera ruce jsem měl v kapse a foukal proti mě vítr, vlály mě vlasy i má kravata a já se díval sebejistě před sebe
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:16 am

vyšla jsem na něco jako mýtinu, kde se rozprostíralo jezero s velkým vodopádem
"Jsem na místě." šeptnu a vydám se ne kolem jezera nýbrž v jeho okolí hledám to co mám hledat
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:18 am

jen jsem šel nadále podél jezera
taký klid tu ...
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:20 am

rozhodla jsme se jít dál díky mé citlivost na chakru jsem měla tábor nukeninů ohlídaný, ale přece jenom nějakou chakru jsem cítila, zatím jsem o nechala plavat byla sice blízko, ale ne tak moc aby mi stihla ublížit, procházela jsem podél břehu
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:22 am

uviděl jsem kousek předemnou nějakou dívku... doufal jsem že si mě nevšimla a schoval jsem se na jeden strom, pomocí soustředění jsem utlomil mou chakru
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:25 am

vstala jsem a otočila se na místo kde ještě před chvílí byl cítit ta chakra, podle její síly bych tipla že dityčný odešel.
"Super čistý vzduch." usmála jsme se a dál hledala a hle....a konečně. přišla jsem k jednomu keři, otevřela jsem kapsičku, kterou jsem měla připravou a začala z keře sbírat bobule
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:27 am

seděl jsem na jedné větvi na stromě a díval jsem se na Reinu byla pár metrů odemě, pomalu jsem si vytáhl kunai a stále jsem se soustředil na toa b má chakra nebyla cítit
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:30 am

dotrhala jsme bobule, pro Mizukage ale sama jsem neodolala a natrhala si i pro sebe vyrobím z toho ten jed ať chce nebo ne, chakra zmizela úplně, 'h, asi se vrátil do tábora.' pomyslím, natrhám vše potřebné a otáčím se k odchodu
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:32 am

nohama jsem se odrazil od větve tak že jsem plnou silou dopadl na její záda a jí jsem přimáčkl mou váhou na zem jednou rukou jsem jí držel ruku tak že kdyby s ní hýbala velice by jí to bolelo a druhou rukou jsem jí držel kunai u krku, měla hlavu přimáčklou z půlky na hlíně tak že mohla vidět část mého obličeje i mé ruky na které byla přivázána čelenka z přeškrtnutou kiri
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:36 am

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi Lake_with_trees-1746

v poklidu jsem šla, když mě cosi srazilo k zemi, měla jsemv tu chvíli pocit že mám něco zlomeného. ( xD ) vlasy mi přepadli přes obličej a byla jsem v jedné velké bolesti
"Co si zač?" syknu trochu bolestí

Naposledy upravil Reina Kana dňa Št máj 12, 2011 3:39 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:39 am

neodpověděl jsem jí a trochu silněji jsem ji zatáhl za ruku tak že jí v ní trochu zakřupalo ... využil jsem chvíle kdy se zmítala v bolesti a odzbrojil jsem jí od kunaíů a v její ruce jsem uviděl nějaké borůvky, následně jsem jí zase za tu ruku chytl
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:41 am

"Hej pusť mě hned. Stále jsi mi neodpověděl na otázku." cítila jsem prudkou bolest v ramenu, asi.... mi ho vykloubil.
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:44 am

trochu jsem se postavil a jí jem převalil na záda a sedl jsem si na její břicho při tom jsem držel kunai u jejího krku
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:46 am

ta ruka mě opravdu pekelně bolela super, nemůžu dělat pečetě dokud si ji nenahodím zpět, ale upoutal mě jeho obličej i když jsem viděla skutečně minimum, přes mé vlasy.
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:47 am

neviděl jsem pořádně přes její vlasy na čelenku ... rukou jsem jí dal vlasy z obličeje a při tom jsem jí za nějaké omylem zatahal tak že jsem ji viděl úplně do obličeje a na čelenku
takže kiri
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:50 am

i já si tentokrát všimla jeho přeškrtnuté čelenky.
"Nukennin." vydechnu trochu polekaně. Dívala jsem se mu do očí a vůbec mi nedělalao dobře že mám u krku kunai a celkově jsem nepoužitelná
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:51 am

budu jí muset zabít
kunai jsem jí pomalu začal zatlačovat do jejího krku
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:52 am

mírně jsem zaklonil hlavu a zkoušela soustřddit chakru do toho místa.
"KDo jsi? TO mě chceš zabít?" začal se mi stahovat žaludek
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 3:53 am

''ano a také tě zabiji''
pověděl jsem klidným hlasem
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 4:06 am

musela jsem rychle něco vymyslet napadl mě jen malý blesk, na odvrácení pozornosti.
Soustředila jsem proto svou chakru hned do levé ruky. Ucítila jsem minimální výboj v dlani sice hodně chabé ale na přerušení pár tlakových bodů na těle to bude stačit. Vystřelila jsem dlaň do jeho hrudi a přerušla mu tok chakry. Pak jsem se snažila odtlačit jeho ruku s kunaiem od mého krku
Návrat hore Goto down
Taiki

Taiki

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 6:00 am

''grr''
zavrčel jsem na ní a snažil jsem se jí přetlačit
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi EmptyŠt máj 12, 2011 6:05 am

zatnula jsem všechny svali a prostě jsem ho musela odtlačit od mého krku, i když to šlo těžko měl setsakramenskou sílu, aspoň že chakru teď použít moc nemůže.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi   Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi Empty

Návrat hore Goto down

Vodopád s jezerem poblíž hory Mushi
Návrat hore 
Strana 1 z 9Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Zvysok Sveta-
Prejdi na: