Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
AutorSpráva
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana

Počet príspevkov : 725

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 12:34 am

"Jistě ale vůbec na to nevypadáte a co si to berete bez dovolení?" podívám se na jeho ruku se světýlkem a přistoupím o krok k němu orpavdu naštvaná Razz
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

Počet príspevkov : 57

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 12:36 am

Prepáč ja som ti chcel len pomôcť aby ta to svetielko aspon trošku osvietilo zasmial som sa.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 12:38 am

nevěřícně pootevřu pusu, že něco řeknu ale hned ji zase zavřu naopak se ještě víc naštvu a vezu mu to z ruky
"Tak drzýho chlapa jsem v životě neviděla." mumlám si a projdu těsně kolem něj
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 1:12 am

Drzý je moje druhé meno zlatko pousmejem sa.
Sadol som si späť do kresla.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 1:20 am

vrátím blikačku zpět na stůl a vezmu si i ten formulář prolítnu ho očima
"Ve zdravotním stavu jste zapomněl napsat duševně chorí." řeknu chladně a dám papíry do desek a ty jdu zasunout do šanonu v polici vedle stolu, pak se otočím na něj
"POtřebujete snad ještě něco sire?" pronesu ironickým tónem a a jdu zase ke stolu a sednu si na něj
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 1:23 am

To je snád všetko postavil som sa z kresla.
Viem že by ste určiťe chceli pusu na rozlúčku ale momentálne nemám na to chuť
uškrnul som sa.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 1:26 am

"Cože? To jste mě vážně pobavil, prej pusu, to už mi radši zaplaťte než tohle." ušklíbnu se zase já
"Moc si věříte."
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 1:29 am

Ste na mna zlá nikdy som nemal rád doktorov,hodím si na seba sveter a kráčam smerom ku dverám.
"Máťe poslednu možnosť pousmejem sa"
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 1:32 am

"Ano víte kolik lidí nemá rádo doktory, nejste jediný. Ale hlavně nevíte kolik lidí má rádo mě." ušklíbnu se a seskočím ze stolu a sundám si bílý plášť
"O jaké poslední možnosti že jste se to zmínil?" otočím se k němu zády,protože jsem si potřebovala narovnat blůzičku Very Happy
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 1:35 am

V hlave: Tak teraz ma drží len sila vôľe Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 Naruto_0184
Teda s tou možnosťou som to nemyslel vážne.
(Sadol som si späť do kresla)
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 1:41 am

"A víte že mě to ani nepřekvapuje? U vás ne." zavážu si mašličku u dekoltu a trochu si stáhnu triko pod ramena Very Happy a upravím sukni, přejdu k zrcadlu a vezmu si kartáč a češu si své bujné kadeře Very Happy
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 1:46 am

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 Naruto
Vy si fakt myslíťe že by som sa obzeral po vás pousmejem sa.
Zrejme by som sa mal niekde osprchovat pretoze už dosť zapácham vyzliekol som si košeľu a pred Reinou som stál takmer polonahý tak poradiťe mi dke sa osprchovať
Very Happy
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 1:55 am

"Nemusíte se na mě koukat, do toho vás nenutím já jsem tady doma." dočešu si své vlasy a podívám se na něj slétnu ho očima a ukážu na chodbu za sebe
"Na konci a na pravo jsou dveře tak tam." ušklíbnu se a jdu po schodech do patra udělat si hodně silný kafe na nervy
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptyPo jún 20, 2011 6:45 pm

jen co jsem to dořekla a on zašel do sprchy prudce jsem se otočila a zavětřila
"Zlá chakra........nukenin." šeptnu a hned na to zvolám "Já...já hned přijdu musím si něco zařídit." mrknu ke koupelně a už běžím k hlavní bráně (přesun)
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 1:32 am

Vyšiel som zo sprchy a pozrel sa kde asi ušla.
Ona ma tu nechala úplne samého povedal som unudeným hlasom.
Hned ako som to povedal som si sadol do kresla.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 1:38 am

vletěla jsem zase zpět do ordinace, asi jsem musela vypadat divně, když jsem měla věci trochu umazané od krve.
"Promiňte, já... cítila jsem zlou chakru musela jsem jít zjistit co to bylo." zadýchávala jsem se a šla se umýt
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 1:41 am

Pozrel som sa na nu s hrôzou.
Celá od krvi...
Jasné to je v pohode povedal som a sledoval ju.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 1:43 am

umyla jsem si ruce až po loket a pak si na ně dala ještě dezinfekci to pro jistotu
"Omlouvám se, ale musím se jít převlíknout asi by Vám nebylo zrovna nejlíp kdybych byla od krve. Nechcete čaj nebo něco?" zeptám se nesměle a myslím na to jak si to co nejrychleji dám dolů.
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 1:46 am

Otočím sa úplne na opečný smer. (trošku som sa červenal)
Poprosil by som šálku čaju poviem s úsmevom.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 1:50 am

"no nemusíte se otáčet náhradní oblečení mám nahoře v bytě stejně jako ten čaj." ukážu ke schodům a začínalo se mi dělat trochu špatně z té krve
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 1:51 am

Aha to som nevedel povedal som trochu zarazeným hlasom.
Cítiťe sa dobre
opýtal som sa.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 1:52 am

"Ne ale to vás zajímat nemusí." usměju se a pokynu mu aby šel za mnou nahoru do bytu
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 1:55 am

Tak som teda šiel hore za Reinou.
A neustále som sa na nu pozeral.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Reina Kana

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 1:56 am

vyšli jsme do bytu cítila jsem jeho pohled v zádech ale momentálně nijak nevnímala dokud tu rkev budu mít na sobě
"Já hned přijdu musím to ze sebe sundat." řeknu zdráhavě "sedněte si." ukážu na gauč a odběhnu do svého pokoje
Návrat hore Goto down
Everest Hiashi
Jounin (B-Rank)
Everest Hiashi

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 EmptySt jún 22, 2011 2:01 am

No jasné pomyslel som si a vydal sa do jej izby.
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 16 Empty

Návrat hore Goto down

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany
Návrat hore 
Strana 16 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: