Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany

Goto down 
+7
Yoshiro Uchiha
Takeshi
Itachi Uchiha
Haruka
Tasu Hyuuga
Taiki
Reina Kana
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
AutorSpráva
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 1:20 am

"tak tedy dobře donutila jsi mně" vstanu z křesla otevři okno a křiknu "co tu chcete"
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 1:24 am

překvapilo mě jak rychl ena mě reagoval, ale tušila jsem že ze strany těch venku ho budou iignorovat. Jen jsem šla k němu a také nahlídla z okna
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 1:26 am

Pohlídl jsem se na rameno byla tam reina co se asi stane zazubím se
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 1:35 am

otočím se na mizukageho´Nic byly jsme na návštěvě a tidle nás napadli´
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 1:37 am

"Na návštěvě?" podivím se
"A co povolení?" křiknu
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 1:41 am

otočím se na itachiho "dobře jste udělali" poté naštvaně na tasu "co tu chceš ty"vrhnu jeden kunai před jeho nohy aktivuje se mi 3tomoe objevím se nad tasuem vystřihnu si salto a z něho vytáhnu noh tak že mu sštedřím rano do temene
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 1:47 am

než jsem siuvědomila co udělal byl už dávno dole
"No to bylo vážně působí, Mizukage já Vás nehodlám uklidňovat, tady jste byl aspň pod dohledem." opřela jsem se lokty o parapet a dívala se na ně dolů
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 1:48 am

´Au a podívej se na mé oči´podíval sem se mu do očí měl sem aktivovaný EMS i byakugan
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 1:55 am

"co tu chcete" otažu se naštvaně vytahnu ze svitku katanu a zaujmu bojoví postoj
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 1:56 am

´No itachiho napadlo že tě navštívíme popřípadě trochu poničíme Kiri´
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:02 am

dívala jsem se zdálky na jeho oči
"Bravůrní práce." řeknu a pak na ně křiknu "Kdo vám je implantoval?"
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya


Počet príspevkov : 86
Join date : 04.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:03 am

Pokojne som sa pozrel na Mizukageho. "Mizukage-sama, už sme sa videli." Pousmial som sa. "Možno by vás zaujímalo, že pri bráne máte minimálne troch mŕtvych ninjov. Ja a tu Yoshiro..." Smutne som ukázal na ninju bez očí. ... sme na stope Hokagemu a tu prítomnému Itachimu, ako ho sám Hokage oslovil." Pozrel som sa na Hokageho oči. "Hokage-dono... zrejme ste sa aj vy stali len oklamaným človekom... vaše oko možno je MS ale nikdy nebude EMS." Zasa som sa pousmial. "Teraz mi dovoľte vám ho dobrovoľne odobrať a zabudnem na vaše spôsoby." V ruke som zvieral svoj dáždnik a uklonil som sa.
Návrat hore Goto down
http://narutonewmenace.slovakforum.net/
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:04 am

´Myslím že se menují Deva a Human ty itachiho sféry ted jsme s itachim spojenci a mám EMS protože sem dostal DNA itachiho v něm byl už zabudovanej MS todle je náš s itachim společnej EMS´začal sem se dábělsky smát
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya


Počet príspevkov : 86
Join date : 04.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:09 am

Len som smutne zakrútil hlavou do strán. "Mám to teda brať tak, že sa oka dobrovoľne nevzdáte, áno?" Zasa som sa pozrel na Hokageho. "Je smutné vidieť ako pácha Konoha zlo... ale nikto nie je svätý, však?"
Návrat hore Goto down
http://narutonewmenace.slovakforum.net/
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:10 am

"No tak HEJ!" seskočím z okna i já a prudce přiskočím k Tasuovi a chytím ho za nátělník u krku
"S Akatsuki jsme za dobro, a jestli ne bude toho někdo hodně litovat a vy mi ještě stále něco dlužíte. Takže pokud budu chtít hned teď vás těch očí zbavím." a druhou rukou jsem si začínala připravovat Chakura no mesu
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:13 am

odrazil sem reinu rukou asi 3 metry ode mně´Nešahej na mně a s akatsuki nejste už za dobro to si vyřid s itachim nabídl spojenectví tak sem to vzal a pak mi nabídl jestli nenapadneme kiri že jste chtěli napadnout konohu nic víc nevím´
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:16 am

jak ě odhodil nevině jsem se rukou dotkla té jeho, stalo se tak že se mu tam zpřetrhali vazy. Omluvně ale zároveň s výsměškem jsem se na něj podívala a pak čekala co na to Mizukage.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:17 am

´Bud ráda že sem ti nic neudělal´
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:20 am

"pre jste naštvali mizukageho a to nní dobrý" litostně mrknu na reinu poté naštvaně na tasua trhnu rukou objevím se před tasuem před ním okamžitě zvednu ruce a trhnu s nimy i dolů tak že zarazím svou katanu do jeho nohy vytáhnu svitek a z ěj vytahnu zbran Srp1x poté čekám na jeho odpověd
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:27 am

"Tse." zakroutím hlavou "A já jsem na něj byla milá." utrousím spíše pro sebe
dojdu k tomu, který říkal že u brány jsou mrtví ninjové (Satoya)
"Jsou vážně mrtví? Nebo mají ještě šanci na přežití?" optám se ho potichu
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya


Počet príspevkov : 86
Join date : 04.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:31 am

Otočil som sa na Reinu. "Sú tam tri mŕtve telá." Povedal som smutne a zasa sa otočil na Hokageho. "Neviem či ich zabil hokage alebo ten druhý, menom Itachi alebo niekto iní, ale sú mŕtvi." Chvíľku som ostal mlčať. "My sme prišli len po dve veci, ktoré patria tuto Yoshirovi. Vlastne ho veľmi nepoznám, ale hokage mu ukradol oči." Pozrel som na Reinu rinneganom. "A ak niečo nemám rád... tak je to kradnutie doujutsu!"
Návrat hore Goto down
http://narutonewmenace.slovakforum.net/
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:47 am

uhnula jsem pohledem
"Promiňte, neberte si to osobně, ale ten pohled je nepříjemný." řeknu Satoyumu a pak se podívám na Tasua, jak je možný že se ta změnil stejně taki Shizuka. Nechápala jsem
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:52 am

"takže ten sharingan vrátí" mile se usměju na satoyu "okamižte mu ti oči vratte nebo vás budu muset donutit" naštvane křiknu na hokageho
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya


Počet príspevkov : 86
Join date : 04.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 2:58 am

Položil som si ruku na čelo a pozrel do zeme. A to som chcel ísť do Konohy ako spojenec... ale kto mal tušiť, že sa v tej dedine odohrávajú takéto hrôzy??? Ruku som si dal vedľa tela a čakal čo sa bude diať ďalej.
Návrat hore Goto down
http://narutonewmenace.slovakforum.net/
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 EmptyPo jún 13, 2011 3:16 am

"Já bych taky docela ráda věděla jak se to stalo, jak mohl ukradnout oči přímo ... z obličeje." při té představě se mi udělalo nevolno, i když implantování očí jsem ve škole ní měla taky. Tak by mě to nemělo překvapovat
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 11 Empty

Návrat hore Goto down
 
Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany
Návrat hore 
Strana 11 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sídlo ANBU

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: