Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Sídlo klanu Hyuga

Goto down 
+7
Taiki
Ichigo Uchiha
Reina Kana
Shizuka Yoru
Shinju Mamoru
Hitomi Yamada
Tasu Hyuuga
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorSpráva
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 2:59 am

To jsou všichni magoři? pomyslela jsem si a začala se smát.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:01 am

Slzy byly na podlaze a já se svalil k zemi a na kolenou prosil Shizuku.
"Prosííííííííííííííím "
Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Cadd7b4d67_38202951_o2
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:02 am

Dostala jsem záchvat smíchu. Musela jsem odejít do vedlejší místnosti abych se mohla uklidnit.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:03 am

kopl sem ho do hlavy´Nech moji ženu na pokoji´
Návrat hore Goto down
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:03 am

"Všichni se mi vždycky jen smějou" Začal jsem ještě víc brečet ( Laughing )
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:05 am

I z vedlejší místnosti jsem slyšela jak tam brečí. Zavřela jsem dveře, aby jsem nic neslyšela.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:07 am

"Tak to by stačilo." Řekl jsem.
"Já myslel, že to na vás zabere."
Utřel jsem si umělé slzy, které jsem si dělal sám, když jsem si vzpomněl, jak mi umřel pes xD.
Aktivoval jsem MS a dal Hokageho do Tsukoyumi, kde jsem ho propichoval cca 100 dní za 5 sekund.
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:10 am

Pred Shiz sa urobila projekcia. Shiz si v poriadku? nemám tam prísť?
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:12 am

Přestala jsem se smát. Už mě bolelo i břicho. "Nic mi není." zaposlouchala jsem se. Neslyšela jsem z vedlenšíí místnosti nic. Zamračila jsem se.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:20 am

Kedy sa chceš vrátiť? Nepáči sa mi to!
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:20 am

(tsukiyomi trva jen 3 dny prej sto si blbec to by snic nevidel kdybys to takhle pouzil budu brát že sem byl v tsukuyomi 3 dny)probudil sem se z tsukuyomi oslaben´Shiz pod mi sem pomoct ten blbec má sharingan´aktivoval sem byakugan a čekal na jeho další ůtok
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:25 am

"Jo vrátím se už brzo."
Přistoupila jsem ke dveřím. Udělala jsem pečeť a vytvořila jsem klon. Klon otevřel dveře a vešel do místnosti.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:29 am

(neříkej mi blbec, když ani neumíš psát bez chyb svým rodným jazykem, děkuji.Na naruta se už moc nedívám, tak zapomínám, no, zas to tolik nehroť.)

Proběhl jsem kus od něj do pokoje Shizuky. Jelikož jsem na něj použil Tsukoyumi, musel být v hrozném stavu a vystresovaný, tak jsem běžel najisto, protože jsem si myslel, že už nebude schopen boje. Prorazil jsem dveře a použil amaterasu na pravou Shizuku. (Pomocí sharinganu rozpoznám klon.)
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:31 am

Když rozrazil dveře, nechala jsem klon vybuchnout. Celý dům prozířila záře a oslepila je všechny. (nemůžete používat oční techniky)
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:33 am

než mě to oslepilo zavřel sem oči byakugan funguje i při zavření očí našel sem yoshira vytáhl sem kunai a skočil po něm a zabodl sem mu kunai do zad potom druhej pořádně sem oba zatlačil
Návrat hore Goto down
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:39 am

Jelikož jsem se díval pravé Shizuce do očí, viděl jsem na co myslí (jako to dělal Kakashi, když bojoval proti Zabuzovi) a proto jsem rychle uskočil od klonu a zavřel jsem oči. Když jsem uskočil dozadu, lehce jsem se prostě vyhnul útoku Tasuho (nebudeš asi nějak schopnej, když jsem tě propichoval 3 dny vkuse.. kakashi nemohl stát, natož bojovat a to je dost schopnej ninja.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:40 am

(su silnější než kakashi sharinganem nemůžeš číst myšlenky a jak si se mohl vyhnout ůtoku když si měl zavřený oči holt si mrtvej nic s tím nenaděláš)
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:42 am

(Jak si mohl vidět, co chci dělat? nemusím ani hnout prstem, když ji chci nechat vybuchnout)

Využila jsem toho že má zavřené oči. Prsty jsem se dotkla jeho čela a uspapa ho.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:47 am

(Protože jsem vyskočil do vzduchu a tím jsem se vyhnul tvýmu útoku a to nechtěne, nikoliv úmyslně. Kakashi sotva stál a jelikož jsi silnější než Kakashi, tak budeš sotva bojovat, takže ten útok nemohl bejt ani smrtelný, ale to je jedno, takže jsem se vyhnul tím, že jsem vyskočil)
Jelikož jsem byl ještě ve vzduchu a Shizuka dole, tak se mi nemohla trefit do čela, takže jsem otevřel poté oči a pomalu dopadl na zem.
Aktivoval jsem susanoo.
Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 180px-Susanoo's_Ribcage


Naposledy upravil Yoshiro Uchiha dňa Ne jún 12, 2011 3:54 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:53 am

Uvidel som záblesk KURV* DRÁT!! Projekcia zmizla.


Naposledy upravil Itachi Uchiha dňa Ne jún 12, 2011 4:01 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:53 am

(KURVA NEPREKRUCUJ SI TO TADY FURT SI HRAJES NA DRSNYHO VSEMU SE VYHNES PROSTE TE TREFILA A SPIS UPRAV TEN POST NEBO KURVA UŽ VYBUCHNU VZTEKY)
Návrat hore Goto down
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:56 am

(Uklidni se a ten amok tě přežene, je to jen hra tak nenadávej, když nemáš nejspíš ani občanku. Já nijak pravidla neporušuju, pouze asi nemůžeš vystát mou sílu, nebo co :-D Prostě si vomdlel a hotovo, když se nechceš zapojovat do boje, protože podle tebe podvádím)
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 3:58 am

(Yoshiro myslíš že by nevyskočila?Jako WTF!!!???)
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 4:00 am

(prostě yoshiro spíš klidně si to domluvím s ichigem je mi to ejdnu si uspanej a ležíš na zemi nic víc tě nemusí zajímat prohráls)
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 308
Join date : 08.04.2011

Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 EmptyNe jún 12, 2011 4:12 am

(tak yoshiro neni uspany dokazal sa vyhnut technike vdaka tomu ako kakashi na zabuzu okopiroval kedže chcela dat vybuchnut klon musela spravit pecat na výbuch tak on proste vydel že chce spravit pečat tak len odskočil a tsukuyomi záleži od uživatela on určuje čas može spravit že to trvá aj 1000 dni záleži od neho Smile tak ale to omdlenie necham tak že si omdlel yoshiro sorry ale ty tasu si v bezvladnom stave kedže 1000 dni ta sekal v tsukuyomi)
Návrat hore Goto down
https://narutomemories.forumsk.com
Sponsored content





Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo klanu Hyuga   Sídlo klanu Hyuga - Stránka 15 Empty

Návrat hore Goto down
 
Sídlo klanu Hyuga
Návrat hore 
Strana 15 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Sidlo Uchiha klanu
» Sídlo klanu Yamada

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Konohagakure no sato-
Prejdi na: