Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Lesy, rieky, močariny okolo dediny

Goto down 
+4
Hitomi Yamada
Reina Kana
Shizuka Yoru
Ichigo Uchiha
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 7:40 am

"éééh ?" nechápavě jsem se na ní díval
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 7:42 am

Povzdychla jsem si. Postavila jsem se a oprášila jsem se. Ze zadní kapsičky jsem vyndala tři bílé papíry. ,,Jeden si vezmi..Víš, k čemu jsou?"
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 7:43 am

začal jsme to zkoumat "hm...papír" po chvilce jsem poznamenal "žeby na psaní ?"
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 7:46 am

Pousmála jsem se. ,,To většinou bývá..Ale tenhle papír zjistí, které podstaty jseš.."
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 7:47 am

"yosha jdu na to....eh co mám dělat ?"
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 7:52 am

,,Soustřeď čakru..Když se papír rozmočí, tak ovládáš vodu. Když shoří, tak oheň. Pokud blesky, pokrčí se. Jestli vítr, tvá čakra ho rozřízne. No a když zemi, papírek zbahení..Natáhni ruku a jen soustřeď čakru, nic víc." Zbylé dva papírky jsem uklidila.
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 7:53 am

natáhl jsem ruku vpřed a soustředil chakru
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 7:55 am

Sledovala jsem, co se bude dít. Zafoukal vítr a papírek byl rozřízlý na dvě půlky.
,,Takže vítr...Dobře..Tudíž bych tě něco naučit mohla." pousmála jsem se.
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 7:56 am

"jop tak to je ok"
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 8:38 am

,,Hmm...Zkusíme jednu techniku..Je silnější, ale měl bys ji zvládnout." pousmála jsem se a zadívala se přes stromy na nebe. JAko vždy jsem ji fascinovaně pozorovala. Opět jsem sebou plácla do mechu a hlavu si opřela o strom.
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Akiyo Yamada
Chuunin (Rokubi - C Rank)
Akiyo Yamada


Počet príspevkov : 119
Join date : 13.04.2011

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 6:31 pm

Sedel som na nedalekom strome takze miesto toho zeby som siel domou tak som sa rozhodol ze ich budem sledovat ze mi to mozno pomoze aj mne s treningom
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyPo apríl 18, 2011 9:45 pm

Zavřela jsem oči. ,,Pojď k nám Akiyo! Víš, že nemám ráda, když mě sleduješ.." zavolala jsem a dál se opírala s klidem o strom.
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Akiyo Yamada
Chuunin (Rokubi - C Rank)
Akiyo Yamada


Počet príspevkov : 119
Join date : 13.04.2011

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 1:29 am

Skocil som k Hitomi ale nie zas velmi blisko
"Tak nechcel som rusit z treningom "
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 3:08 am

Zvedla jsem k němu hlavu. ,,V pořádku...Můžete trénovat oba..Je to větrná technika, alespoň se naučíš i něco jiného, než jen led." usmála jsem se.
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Akiyo Yamada
Chuunin (Rokubi - C Rank)
Akiyo Yamada


Počet príspevkov : 119
Join date : 13.04.2011

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 3:14 am

"No tak ked sa mi bude pacit tak sa ju naucim "
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 3:22 am

,,Myslím, že se ti líbit bude.." pousmála jsem se a znovu zahleděla na nebe mezi špičkami stromů.
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Akiyo Yamada
Chuunin (Rokubi - C Rank)
Akiyo Yamada


Počet príspevkov : 119
Join date : 13.04.2011

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 3:28 am

"No tak uvidim nee-chan ... "
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 3:50 am

Stále zahleděná na nebeskou modř jsem k těm dvěma něco prohodila. ,,Až budete oba chtít začít, řekněte mi."
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Akiyo Yamada
Chuunin (Rokubi - C Rank)
Akiyo Yamada


Počet príspevkov : 119
Join date : 13.04.2011

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 6:01 am

"Tak ja mozem zacat kedykolvek len ty sa mi zdas zasnivana "
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 7:08 am

"kdekoli a kdykoli už jsem to to říkal"
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 7:56 am

,,No dobře.." nerada jsem opustila místečko fantazie a postavila jsem se. Jak začít. Tohle na sobě zkoušet nemůžou, naklonila jsem hlavu na stranu. Poté jsem se zazubila.
,,No..Ulehčím si práci.." práthla jsem se a odložila si mikinu. Zůstala jsem jen v tričku. Dnes bylo celkem teplo. Poskládala jsem pečetě a vytvořila Mizu bunshin. ,,No, tak vám tu techniku nejdřív ukážu." Složila jsem další pečetě a přešla ke klonu.
,,Fuuton: Kaze no Yaiba!" vykřikla jsem a zabodla prsty do břicha klonu. Klon se zhroutil do křečí a zmizel. Narovnala jsem se a odhodila vlasy z čela dozadu.
,,Tahle technika má podobný účinek jako Chidori. Když se použije více čakry, orgány uvnitř to může roztrhat. Když méně čakry, způsobí vnitřní krvácení a útok ho odhodí." usmála jsem se.
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 8:01 am

udělal jsem kagebunshin a udělal skoro ty samé pečetě pak jsem to skusil na klona s ním to ani nehlo "Tak tohle nefunguje máš to pokažený"
Návrat hore Goto down
Hitomi Yamada

Hitomi Yamada


Počet príspevkov : 157
Join date : 10.04.2011
Age : 30

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 8:08 am

Od srdce jsem se zasmála. ,,Taky to nezvládneš hned na první pokus. To se nepodařilo ani mě. Cvičila jsem to tři týdny, než jsem to zvládla a pak další týdny zkoušení, než byla technika silná, jako ji mám dnes." pousmála jsem se. Sedla jsem si do mechu a sepsala dva stejné svitky.
,,Tady." hodila jsem jeden Kisukemu a druhý podala Akiyovi. ,,Podle toho se to zkuste naučit."
Návrat hore Goto down
http://okaerinasai.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 8:13 am

"Ne ne ne...svitky jsou k ničemu" skusil jsem to znova ale pořád nic tak jsem to skoušel pořád dokola
Návrat hore Goto down
Akiyo Yamada
Chuunin (Rokubi - C Rank)
Akiyo Yamada


Počet príspevkov : 119
Join date : 13.04.2011

Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 EmptyUt apríl 19, 2011 8:19 am

Zobral som si svitok
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy, rieky, močariny okolo dediny   Lesy, rieky, močariny okolo dediny - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Lesy, rieky, močariny okolo dediny
Návrat hore 
Strana 2 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Les okolo dediny
» Lesy pred Aka sídlom
»  Zoznam ninjov Dediny
» Zoznam ninjov Dediny
» Zoznam ninjov Dediny

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: