Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

Budova Mizukage

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorSpráva
Takeshi
Chuunin (C-Rank)
Takeshi

Počet príspevkov : 12

Budova Mizukage - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyŠt jún 09, 2011 8:12 am

Vojdem priamo za Mizukagem. "Dobrý deň, volám sa Takeshi a som chuunin z Kirigakure no Sato. Prišiel som sa spýtať, či máte pre mňa nejakú prácu." Posadím sa a čakám na odpoveď.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

Počet príspevkov : 246

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyŠt jún 09, 2011 8:30 am

"no možná by se tu něco našlo" usměju se mile a začnu se prohrabovat ve spisech "co takhle venčení psů" usměju se chvilku jsem počkal a potom jsem se rozesmál "ne to byl vtip" utnul jsem "no na loce se nám usidlili nejací ninjové jdi tam tam bude čekat ještě jeden ninja ten ti pomůže" usměju se a ukažu na dveře
Návrat hore Goto down
Takeshi
Chuunin (C-Rank)
Takeshi

Počet príspevkov : 12

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyŠt jún 09, 2011 8:44 am

Vstanem a usmejem sa. "Hai." Prejdem k dverám a potom už opustím miestnosť.
>presun<

citácia :
loce
Čo to prosím je? Ďakujem.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana

Počet príspevkov : 725

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyPi jún 10, 2011 12:54 am

asi louka Smile
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyNe jún 12, 2011 7:02 am

promnu si oči "asi se stavím z reinou" usmeju se do stropu hodím na sebe svůj plašt svůj klobouk a odéjdu *přesun*
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha

Počet príspevkov : 308

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyPo jún 13, 2011 3:26 am

Objavily sme sa v kancelárii kde nikto nebol tak sme šli za reinou či nevie kde je

Jutsu
Spoiler:

Návrat hore Goto down
https://narutomemories.forumsk.com
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru

Počet príspevkov : 853

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyŠt jún 16, 2011 4:42 am

Přišla jsem do kanclu. Pořád jsem měla henge, nechtěla jsem ni ponechat náhodě. Zaklepala jsem.
Nikdo neodpovídal. Otevřela jsem a vešla dovnitř. Nikdo tam nebyl. Super. pomyslela jsem si. Začala jsem tam prohledávat všechny šuplíky.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru

Počet príspevkov : 853

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyŠt jún 16, 2011 5:13 am

Našla jsem nějaké papíry. Složila je a schovala do vnější kapsy. Rychle jsem z tama odešla.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Nawaki Uzumaki
Jounin (B-Rank - Kyuubi)
Nawaki Uzumaki

Počet príspevkov : 31

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptySt jún 22, 2011 12:43 am

Zaklopal som na dvere.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana

Počet príspevkov : 725

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptySt jún 22, 2011 1:32 am

na jeho stole vyrostl krystal a v něm byl vzkaz

Spoiler:

Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyŠt jún 23, 2011 10:03 am

pomalu vyjdu schody ke kanceláři "co tu chcete" otážu se podedizřívávě" odštouchnu ho vejdu do kanceláře vytáhnu vzkaz přečtu si ho "hmm zajamevé" usměju se "a vy tu chcete co?"
Návrat hore Goto down
Ken´ichi
Akatsuki (S-Rank)
Ken´ichi

Počet príspevkov : 140

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyŠt jún 23, 2011 10:53 am

Prišiel som do budovy s nadávkami a sklopeným pohľadom. Pri ceste som rozmýšľal. Moje zmýšlanie, povaha, charakter prešiel základnou zmenou. Rozhodol som sa byť shinobi... Shinobi bez citov a akýchkoľvek iných pocitov. Nechcel som byť človek. Chcel som sa stať nemilosrdným zabijakom. Bezcitná zbraň v rukách niekoho kto ju potrebuje. Vošiel som do kanclu a zdvihol som hlavu na Mizukageho. Tajomne som sa usmial. Dal som si na xicht starú ANBU masku. Vraciam sa! Nebude vadiť, že zabijem každého kto mi vstúpi do cesty? Masku si dám dole a dám si ju za opasok. Alebo som v dedine kde sa ako debil budem musieť riadiť pravidlami!? Zadívam sa na neho. Oči som mal podliate krvou. Z pravého oka mi tiekla krv. Zo zápästia mi vyletela ostrá kosť. Prišiel som k stolu. Som príslušník klanu Kaguya. Ken´ichi. Žiadam aby ste ma pridelili do vašej osobnej ochranky. Viem, že Akatsuki a Kiri majú medzi sebou spojenectvo. Ja som z Akatsuki! Z baťohu vytiahnem plášť. Rozhodol som sa byť zbraňou ktorá nemá citi. Potrebujem niekoho kto ma môže využiť. Niekto silný. Ako ty! Usmejem sa a aktivujem sharingan a byakugan. Využi ma! Zacerím sa.
Návrat hore Goto down
Liya de Seiryu
Jounin (B-Rank)
Liya de Seiryu

Počet príspevkov : 41

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptyUt júl 05, 2011 1:04 pm

Prišla som do budovy a našla dvere k Mizukage tam som zaklopala a čakala som.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 EmptySt júl 27, 2011 12:51 pm

"ty jo ja se nudím" usměju se vstanu vyjdu pred stůl dopiju šalek čaje hodím na sebe muj Kage plašt vyjdu pred zrcadlo "hmmm dneska mi o sluší" začnu se nahlas smát "no nic ja nekam jdu" a pomalu odejdu z kancelaře i z budovy chvilku se rozhližím kam pujdu po chvilce premyslení odejdu
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Budova Mizukage   Budova Mizukage - Stránka 10 Empty

Návrat hore Goto down

Budova Mizukage
Návrat hore 
Strana 10 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: