Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Les okolo dediny

Goto down 
+2
Mirhenke
Ichigo Uchiha
6 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 308
Join date : 08.04.2011

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyPi apríl 08, 2011 12:12 pm

...
Návrat hore Goto down
https://narutomemories.forumsk.com
Anonymný
Anonymný




Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptySo apríl 09, 2011 8:46 pm

Prisiel som do lesa a poobzeral som sa okolo seba Hmm nikto...Sharingan! Poobzeram sa este raz a potom sa pozrem za seba a cakam na Mirhenkeho po chvilke cakania vyskocim na strom a pozorujem okolie
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 1:57 am

Prišiel som do lesa, prechádal som sa popri rieke, Kde som si všimol chlapíka na strome a zakričal som naňho "Hej kdo si"
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 1:58 am

Uvidel som nejakeho chlapca a hned som k nemu zoskocil "To je nepodstatne...Kto si ty? Si z Konohy?" Podozrivo som sa na neho pozeral
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 2:00 am

Pozrel som sa naňho a zistil som že je z klanu Uchiha a povedal som "hmmmm myslím že som sa pýtal prví" a pritom mi šklbalo kútikmi úst
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 2:02 am

No dobre som Masaki Uchiha...A teraz ty! Si z Konohy alebo nie? Spytal som sa a chytil som do ruky kunai
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 2:05 am

"hmm Volám sa Kenji Kutsuchi a áno som z konohy, prečo si bol na tom strome?" tváril som sa kĺudne
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 2:09 am

Mas stastie...Mam tu misiu a ty? Co sa tu poflakujes nemas tym alebo nieco? Zamracil som sa a obzrel som sa dozadu ci uz ten genin nejde Ach aj ten sa flaka Povedal som si skor pre seba a pozrel som sa opet na neho Vypada to ze tu nikto okrem nas neni mozme ist spet pod so mnou Siel som smerom k budove Hokage
[presun]
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 2:11 am

Rozbehol som sa za ním a hovoril som "Ja nemám nič na robote nemám ani tým ani senseia, a prečo vlastne tolko vyzvedáš???" a už som sa prestal tváriť kľudne
Návrat hore Goto down
Mirhenke
Genin (Hachibi - Trieda D)
Mirhenke


Počet príspevkov : 13
Join date : 08.04.2011
Bydlisko : Havířov

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 4:51 am

Trošku jsem se zpozdil.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 5:16 am

Pridem do lesa a uvidim Mirhenkeho Hej uz som to tu prehladal...Pod mate trening Usmial som sa a siel som pomaly za nim
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 5:27 am

Hej chod na treningove pole bude tam Kenji pockajte tam na mna Povedal som mu a zmizol som
[presun kage building]
Návrat hore Goto down
Mirhenke
Genin (Hachibi - Trieda D)
Mirhenke


Počet príspevkov : 13
Join date : 08.04.2011
Bydlisko : Havířov

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyNe apríl 10, 2011 6:58 am

(Přesun treningové pole)
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyUt apríl 19, 2011 6:55 am

šel sem na své oblíbené místo k potůčku položil jsem shiz ´Tak jsme tady že je tu nádherně´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyUt apríl 19, 2011 6:59 am

Chodidly jsem se dotkla země. Rozhlédla jsem se. "Je tu klid, nikdo neruší... co víc si přát?"
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyUt apríl 19, 2011 7:01 am

šel sem za strom odtama sem vynesl piknikový košík´Neboj je to jen den staré´vytáhl sem rámen ovocný a zeleninový salát a džus
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyUt apríl 19, 2011 7:04 am

"Hm... vy jste naprosto dokonalý."
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyUt apríl 19, 2011 7:05 am

´To zas ne mám spoustu chyb´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyUt apríl 19, 2011 7:44 am

"Tak nikdo není dokonalý, že?"
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyŠt apríl 21, 2011 6:39 am

´to máš pravdu´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyŠt apríl 21, 2011 6:47 am

Posadila jsem se na kámen. Čekala jsem na to co bude dělat. Popřípade bych mu pomohla.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyŠt apríl 21, 2011 6:58 am

vzal sem si rámen a jedl
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptyŠt apríl 21, 2011 7:00 am

"Dobrou chuť." usmála jsem se.
Pak jsem si přisedla k němu a vzala jsem si ovocný salát.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptySo apríl 23, 2011 8:23 am

´Tak co nepudem potom někam?´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny EmptySo apríl 23, 2011 8:33 am

"Já to tu neznám." opřela jsem se o ruku. "Mohli bychom si pak zatrénovat. Tedy pokud chcete."
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Les okolo dediny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Les okolo dediny   Les okolo dediny Empty

Návrat hore Goto down
 
Les okolo dediny
Návrat hore 
Strana 1 z 8Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Lesy, rieky, močariny okolo dediny
» Zoznam ninjov Dediny
»  Zoznam ninjov Dediny
» Zoznam ninjov Dediny

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Konohagakure no sato-
Prejdi na: