Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Lesy pred Aka sídlom

Goto down 
+3
Corel Yagami
Shizuka Yoru
Itachi Uchiha
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyPo jún 20, 2011 3:05 am

Povzdechla jsem si. "Když ještě použiju jakoukoliv techniku, tak mě to zabije... a když se budu vyvarovat v používání čakry, tak mě to stejně zabije. Bude to smrt ve velkých bolestech..." dívala jsem se do země. "Tak to chci ukončit teď."
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ken´ichi
Akatsuki (S-Rank)
Ken´ichi


Počet príspevkov : 140
Join date : 13.06.2011

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyPo jún 20, 2011 3:06 am

Po tvári mi stiekla slza. Zo zápästia mi vyšla kosť. Nikdy si to neodpustím.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyPo jún 20, 2011 3:11 am

"Ale já ti odpustím..." zvedla jsem hlavu. Oči jsem měla červené. "Dokud nás smrt nerozdělí..." zašeptala jsem si spíše pro sebe.
"Dobře... můžeš." řekla jsem i když jsem nebyla vůbec připravená a nikdy bych ani nebyla.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ken´ichi
Akatsuki (S-Rank)
Ken´ichi


Počet príspevkov : 140
Join date : 13.06.2011

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyPo jún 20, 2011 3:19 am

Zdvihol som hlavu. Po tvári mi stekali slzy. Rozbehol som sa k nej a mieril som na srdce.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyPo jún 20, 2011 3:23 am

Tělem mi projela ostrá bolest, kdy se mi kost zabodl do těla. Těsně minul srdce a přeťala aortu.
Podlomily se mi kolena. Tvrdě jsem dopadla na zem. Z úst mi tekla krev. Cítila jsem, jak se mé tělo převažuje dopředu. Hlava mi spočinula na Ken´ichimu rameni. Pravou ruku jsem zvedla a dala si ji pod hlavu. Levou jsem necítila. Krev z rány krvácela hodně. Stékala po kosti a kapala na zem. Pokaždé jsem se ztěžka nadechla, chvíli zadržela dech a bolestně vydechla.
Před očima jsem viděla Tasua. Otočil se a odcházel. Po tváři mi stékaly slzy. „Tasu…“ zašeptala jsem. „Nakonec jsem ti byla lhostejná a přítěží…“ Jakmile jsem větu ze sebe vysoukala, zachvátila mě bolest jiného rozsahu, než pod kterou se mi v těle stahoval každý sval, a beznaděj. Bylo to stokrát horší než strach ze smrti a samotná smrt. Ani nevím, jestli mi slzy tekly bolestí nebo právě touhle skutečností.
Zase jsem se několikrát přerývavě nadechla. Oči jsem měla přivřené a před nimi obrázek odcházejícího Tasua. „Lituji jen jedné věci, kterou jsem za posledních pět let udělala…“ mluvila jsem tiše, ale srozumitelně. „… a to té, že jsem nemohla být s tebou.“
Chtěla jsem si vzpomenout na některou chvíli, kdy jsme byli spolu, ale pocit lhostejnosti byl příliš silný. Bránil tomu…
Sevřela jsem ruku v pěst, ale neměla jsem už žádnou dílu a skončilo to jen s trochu pokrčenými prsty.
„Hokage…“ rozkašlala jsem se, protože jsem se dávila krví. Oči jsem zcela zavřela. „… miluji tě….“ Srdce, které se mě snažilo udržet na živu, udělalo poslední tep.
Ruka mi z ramene spadla k zemi. …víc než svůj život… byla poslední slova, na která jsem pomyslela. Hlava mi klesla. Propadala jsem se do temnoty…

Nastalo naprosté ticho. I ptáci přestali cvrlikat.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ken´ichi
Akatsuki (S-Rank)
Ken´ichi


Počet príspevkov : 140
Join date : 13.06.2011

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyPo jún 20, 2011 3:40 am

Vzal som ju do náruče. Šiel som s ňou do sídla.
Návrat hore Goto down
Shinju Mamoru
Nukenin (S-Rank)*A
Shinju Mamoru


Počet príspevkov : 124
Join date : 10.04.2011

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyUt jún 21, 2011 6:37 am

Postava se vynořila ze stínu.
Návrat hore Goto down
Shinju Mamoru
Nukenin (S-Rank)*A
Shinju Mamoru


Počet príspevkov : 124
Join date : 10.04.2011

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyŠt jún 23, 2011 6:29 pm

Ninja postupoval blíž k Aka sídlu.
(Přesun)
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao


Počet príspevkov : 56
Join date : 08.07.2011

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyNe júl 10, 2011 10:05 am

Prosvištěla jsem lesem rovnou do sídla.
Návrat hore Goto down
Uzuki Yuugao
Akatsuki (S-Rank)
Uzuki Yuugao


Počet príspevkov : 56
Join date : 08.07.2011

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyŠt júl 14, 2011 2:10 am

"O co mu jde?" posadila jsem se na balvan a vytáhla si katanu. Začala jsem ji brousit.
Návrat hore Goto down
Spirit Uchiha
Jounin (B-Rank)
Spirit Uchiha


Počet príspevkov : 41
Join date : 26.07.2011

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptySt júl 27, 2011 1:32 am

Prechádzal som sa lesom. Kedže bol les mojim domovom o Akatsuki som už vedel odkedy sa sem presťahovali. Vstúpil som pomalým krokom do sídla.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 EmptyNe júl 31, 2011 11:08 am

Vyběhla jsem před sídlo akatsuki. Opřela jsem se o nejblišší balvan. Ztěžka a zhluboka jsem dýchala. Rukou jsem se chytila za hruď. Druhou ruku jsem se chytila za nohu a nehty do ní zaryla.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lesy pred Aka sídlom   Lesy pred Aka sídlom - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Lesy pred Aka sídlom
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Akatsuki-
Prejdi na: