Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Izby členov Akatsuki

Goto down 
+4
Ken´ichi
Roronoa Law
Shizuka Yoru
Itachi Uchiha
8 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
AutorSpráva
Spirit Uchiha
Jounin (B-Rank)
Spirit Uchiha


Počet príspevkov : 41
Join date : 26.07.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 1:43 am

Tak mi ho nájdi ak chceš aby tvoja žena vedela kto je. Poviem potichu ale zo Shiz som nespustil oči. Ona o tom určite niečo vie. Spýtaj sa jej.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 1:46 am

Jen jsem mlčela.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 1:47 am

Přišel sem k ní a pošeptal sem ji do ucha aby to neslyšel Spirit ´Vím že máš to oko běž do konohy zjisti kde je tvé originální oko dones ho a já ti ho přeoperuji prosím.´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 1:49 am

"Cože?" šeptala jsem. "To nemyslíš vážně?"
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 3:46 am

´Co chceš radši nějaké hloupé oko nebo abysis vzpomněla na naši lásku.´zašeptal sem
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 5:04 am

"Jak mám vědět, že mi nelžeš? Že jsme opravdu manželé a že mezi námi něco je.... teda bylo?"
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Spirit Uchiha
Jounin (B-Rank)
Spirit Uchiha


Počet príspevkov : 41
Join date : 26.07.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 5:27 am

Myslím, že je aj fotka ak neveríš. Poviem a sadnem si na posteľ.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 6:13 am

´Spirite popovídám si s ní o samotě jestli dovolíš´ Kuuhaku Unsou vtáhl sem Shiz do mé dimenze a potom sem se přesunul i já

Jiná dimenze

´Klidně ti to dokážu tak jak to chlap umí´Sundal sem si masku a vášnivě sem ji líbal
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 6:19 am

Polibky jsem opětovala. Skoro nic jsem si napamatovala, ale tohle mi připadala hodně známé. Přitiskla jsem se k němu.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Spirit Uchiha
Jounin (B-Rank)
Spirit Uchiha


Počet príspevkov : 41
Join date : 26.07.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 6:35 am

Tsche.. človek sa snaží vyjednávať a oni ešte robia toto.. Poviem mierne podráždene a vystriem sa na posteľ. Po chvíli som sa postavil. Nepohodlné... Poviem a začal som sa obzerať naokolo. Niečo čo by sa mi zišlo tu nieje? Kukal som do šuplíkov a hľadal nejaké cenné papiere aleo niečo čo ešte využijem. Šéf Akatsuki a nič cenné tu nemá.. Poviem a sadnem si na stoličku. Čakal som kedy sa vrátia.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 6:45 am

Pomalu sem si s ní lehl na zem a líbal sem ji na krku ´Cítíš to je to známé že proto se nebráníš moc si mi chyběla.´pokračoval sem v polibcích
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 6:59 am

"Známe to je, ale pořád nic mi to neříká." Tep se mi zrychlil. Nechala jsem ho, aby si dělal co chtěl.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 7:09 am

´Prsten ti nesundal´Vzal sem její ruku a dal sem si ji k své ´Podívej se to jsou naše svatební prsteny.´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 8:24 am

"A já jsem si říkala, odkud se vzal." pousmála jsem se.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 8:28 am

´A jestli mi pořád nevěříš podívej se pořádně na prsten co je tam napsané.´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 8:40 am

Podívala jsem se na něj. Automaticky jsem do něj vložila svou čakru. Na prstenu se objevilo Shizuka Hyuuga. "No páni." podívala jsem se na něj.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Spirit Uchiha
Jounin (B-Rank)
Spirit Uchiha


Počet príspevkov : 41
Join date : 26.07.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 8:47 am

Ten "rozhovor" im trvá nejak dlho. Poviem a buchnem päsťou po stole ktorý ostal na dva kusy.
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 8:53 am

´Tak co potřebuješ ten hroznej sharingan nebo ti postačím já.´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 8:55 am

"Hroznej? No já nevím." pousmála jsem se. "Ještě nemám důvod se ho vzdát."
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 10:33 am

´Tak škoda tak si nevzpomeneš.´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 8:40 pm

"Škoda pro mě nebo pro tebe? Pověz, když jsi teda můj manžel, tak proč jsem v Konoze a ty tady? Co se stalo?"
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 9:50 pm

´Býval sem hokage pozval sem mizukage ona vzala sebou tebe a ještě jednu ty ses mi hodně zalíbila tak sem nabídl pobyt jeden ninja z konohy šel do kirigakure a naopak a ty si byla ten ninja z kiri bydlela si v mém domě já to nevydržel dal sem ti pusu teď si nepamatuju jestli si mi liskla nebo co se stalo ale poté jsme souložili za 3 dny jsme se vzaly ale poté jsi mě opustila a šla k akatsuki po 3 letech si mě navštívila neudržely jsme se a málem jsme souložili na zemi v kanceláři kdyby nás tvůj šéf Itachi nevyrušil poté jsem se dozvědel žes mu dala polibek to mě naštvalo ale uklidnil sem se jednou si mě zase navštívila ale šel po tobě nějaký ninja ale dokázala si ho uspat poté tam přišel tvůj šéf a vzal mu jedno oko poprosil sem ho aby vzal i mě jedno oko a udělal to poté mě odnesl do nemocnice a tam byl se mnou dokud sem nebyl v pořádku pak jsme šli do mé skrýše tam jsme si nechaly voperovat sharingany za nedlouho Itachi zemřel já sem si pak od něj vzal rinnegan takže já mám 3 dojutsu a abych ho zastál stal sem se šéfem akatsuki a po nějaké době jeden člen akatsuki donesl tvé probodlé tělo a já vědel že tě zabily techniky Kujaku Myouhou a pak sem tě viděl v konoze tak sem si řekl že tě dovedu zpět toto je celý příběh sice zkrácený ale je to dá se říct všechno.´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyŠt júl 28, 2011 10:35 pm

"Trochu moc informací na mě." pousmála jsem se. "Řeknime teda, že se sharinganu vzdám... Jakou mám záruku, že se mi paměť vrátí? Co když se mi nevrátí? Nechci o něj přijít, když za to nic nedostanu. Snad mě chápeš."
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyPi júl 29, 2011 12:22 am

´Jakmile budu mít tvůj sharingan a ty své oko dokud ti nevrátí paměť tak mu ho nedám chápeš ale asi už vím proč si mě tehdy opustila protože sem neměl moc času nevěnoval sem se ti to sem chtěl ale tys utekla dřív než sem ti to mohl dokázat.´
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 EmptyPi júl 29, 2011 12:37 am

"A co takhle, když mi vrátí paměť, tak ochotně mu to oko dám. A ještě dotaz. Mám si vzpomenout nebo jsi by byl raději, kdybych raději nebyla?"
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Izby členov Akatsuki   Izby členov Akatsuki - Stránka 20 Empty

Návrat hore Goto down
 
Izby členov Akatsuki
Návrat hore 
Strana 20 z 22Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Zoznam členov Gozen
» Zoznam Členou Akatsuki
» Kancel leadera Akatsuki

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Akatsuki-
Prejdi na: