Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Kancel leadera Akatsuki

Goto down 
+8
Tasu Hyuuga
Reina Kana
Haruka
Wraith
Zetsu
Roronoa Law
Shizuka Yoru
Itachi Uchiha
12 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
AutorSpráva
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 5:23 am

"Já s tím taky teď nesouhlasím." řeknu naštvaně a otočím se na bok a založím si ruce na prsou
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 5:29 am

Ak chceš môžem ťa zabiť... Palcom ukážem za seba. Síce sú tí za mňou najebaný, zabijem ťa bez akýchkoľvek problémov.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 5:39 am

Ta toho nadělá. protočila jsem oči. Posadila jsem se na Itachiho pracovní stůl.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 6:33 am

"klid myslím že by se vám hodil spojenec" spiklenecky se usměju " a když se to tak vezme tak i o jednoho nepřítele mín" usměju se strašidelně
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 7:02 am

Pozriem sa nepriateľsky na Mizukageho. Máte pravdu... Ale náš cieľ je hlavne Konoha... Ak by som prijal vašu ponuku... boli by ste ochotní zaútočiť proti Konohe? Vražedne som sa na neho pozrel.
Deva ku mne prišiel a oprel sa o mňa. Itachi my už sme v pohode.
Pozrel som na Mizukageho a diabolsky som sa usmial, akokeby som ho chcel zabiť.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 7:24 am

"kdyby ste tady neblabolil tak zjistíte že mame stejného nepřítele" vyjaknu nadšeně usměju se na itachiho
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 7:30 am

Zaujímavé... a čo vám Konoha spravila keď ju chcete zničiť, drahý Mizukage? Usmejem sa.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 7:33 am

"zautočila" zaražene povím "no dobře nebudeme to přehánět unesla mi elitný členku anbu a také assistentku v jedné osobě poté co jsem si pro ní přišel na mně hokage zautočil coz není pro mou čest nic dobrého proto jsem se rozhodl že zničím jeho i celou konohu"
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 7:36 am

Len som sa usmial a v ľavom oku sa mi objavil sharingan. Mizukage viem o vašom sharingane. Usmial som sa podstúpil som bližšie.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 7:38 am

Okamžitě jsem reagoval otevření všech 3 tomoe v mem sharinganu "a ted vím zase ja o tom vašem" vypláznu na néj jazyk
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 7:40 am

Usmial som sa a podal som mu ruku. Ale upozorňujem vás, Mizukage! Nikomu nesmiete prezradiť vôbec nič o Aka!
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 7:42 am

"ano souhlasím" mile se usměju a poté mu podám take ruku "těší mně haruka" usměju se
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 8:08 am

Usmial som sa. Itachi Uchiha. Pozrel som sa na Peinov a prikázal som im aby si šli lahnúť.
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 5:45 pm

Celé jsem to poslouchala. To bude ještě zajímavé. pomyslela jsem si. Ušklíbla jsem se.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyPo jún 06, 2011 6:14 pm

'Já ho někd opravdu nechápu' pomyslím si a přejdu k oknu a dívám se z něj, přemýšlím nad tím proč je Shiz právě tady, co se asi stalo
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyUt jún 07, 2011 2:17 am

Přistoupila jsem k Itachimu "Kdyby něco jdu se projít." řekla jsem šeptem a odešla z kanclu.
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyUt jún 07, 2011 2:28 am

Hm. Šiel som za ňou a namiesto mňa prišiel Deva.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyUt jún 07, 2011 4:40 am

ignorovala jsem toho Deva Very Happy
"Nepůjdeme už domů já jen že tam mám ještě nějaké formuláře k přhlášení nových ANBU a tak a dát si taky saké na povzbuzení" usměji jako andílek
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyUt jún 07, 2011 5:30 am

Deva:
Podám Reine saké. Ožrať sa môžeš aj tu... s nami xDDD
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyUt jún 07, 2011 7:06 am

"Díky. To bodne." vezmu si od něj flašku a loknu si xD trochu víc si teda loknu a pak mu to vrátím
"Dobrý tostačí." řeknu
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyUt jún 07, 2011 7:40 am

"no tak ja myslím že by sme mohli chvilku zůstat" usměju se na reinu obrátím se na itachiho "tedy pokud mužeme"
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyUt jún 07, 2011 8:07 am

Deva:
V pohode... Dáte si aj vy? Vytiahnem ďalšiu flašu a podám mu ju. Z tej čo som držal som začal piť.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyUt jún 07, 2011 8:29 am

Natahl jsem ruku vzal jsem si flašku pomalu jsem si usrkl větší douško "mmm kvlitný" oddechnu si a rozplynu se v křesle
Návrat hore Goto down
Itachi Uchiha
Mrtvy
Itachi Uchiha


Počet príspevkov : 245
Join date : 03.06.2011

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyUt jún 07, 2011 8:57 am

Deva:
Prídem ku skrini a vytiahnem hrušku a čerešňu a začnem piť hrušku xD
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 EmptyUt jún 07, 2011 9:30 am

Vejdu pomalým krokem do kanclu "cože, tady se slaví bezemě?" vyhrknu..poté se podívám pořádně po místnosti "aaa, známé tváře, ale co ty tu dělají...vzpomínám si s nimi na společnou koupel v kiri" pomyslím si...vytáhnu s kapsy flašku saké skočim na gauč a popíjím také....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kancel leadera Akatsuki   Kancel leadera Akatsuki - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kancel leadera Akatsuki
Návrat hore 
Strana 6 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Zoznam Členou Akatsuki
» Izby členov Akatsuki

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Akatsuki-
Prejdi na: