Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Sídlo ANBU

Goto down 
AutorSpráva
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 32

Sídlo ANBU Empty
OdoslaťPredmet: Sídlo ANBU   Sídlo ANBU EmptyŠt jún 02, 2011 2:39 am

... Very Happy
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 32

Sídlo ANBU Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sídlo ANBU   Sídlo ANBU EmptyŠt jún 02, 2011 3:07 am

Prišiel som do sídla a porozhliadol som sa. Wau... je to tu obrovské! šiel som do kanclu velitela ANBU a zaklopal som.
vodca ANBU: Ďalej!
Vošiel som dnu a porozhliadol som sa. Dobrý! Som Yahiko Kukuyomi... nový člen ANBU jednotky. Usmial som sa na neho.
Vodca ANBU: Vražedním pohľadom si ma prešiel. To si ty? No dobre. Tak ANBU masku nájdeš tam v tej skrini. Ukázal na skrinu v rohu. A ďalšie veci nájdeš tamto. Ukázal na ďalšiu skrinu.
Vzal som si masku mačky a dal som si ju na tvár a usmial som sa. Dal som si ju na bok hlavy a vzal som si ostatné vybavenie. Vzal som si tanto a môj pohľad sa posunul na úžasnú dýku. Sídlo ANBU Images?q=tbn:ANd9GcT6WCC139oKqtgOo3FYzItIFRFF3F0k_jAoPJSlLf2T6VCR7dHi
Môžem si vziať aj túto dýku? Ukážem mu ju.
vodca ANBU: Áno v pohode...
Vezmem si dýku a usmejem sa na neho.
Vodca ANBU: Tak a teraz prísaha...
Spravil som prísahu a usmial som sa a čakal som čo bude ďalej.
Vodca ANBU: Tak a teraz si musíš vybrať svoju prezývku... a pamätaj... nikomu nesmieš povedať svoje meno, teda samozrejme okre tých ktorých na 100% poznáš.
Pozriem na neho a prehltnem. Dobre... hovorte mi Tora.
Vodca ANBU: Kývne hlavou na znak súhlasu. Dobre! Prišiel ku mne a vyhrnul mi rukáv na pravej ruke. dal mi na ramenu ruku a chakrou mi vytetoval znak ANBU jednotky. Tak a teraz si právoplatný člen ANBU! Môžeš ísť!
Usmejem sa a ukloním sa. Ďakujem dovidenia. Hodil som na seba ANBU veci a masku som si dal na tvár. Pomaly som odišiel a smeroval som k budove Tsuchikageho.
(presun)
Návrat hore Goto down
 
Sídlo ANBU
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Iwagakure no sato-
Prejdi na: