Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Kiri lázně

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorSpráva
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 5:41 am

"klid vždyt je tu pro vás cela kiri" mile se usměju "dofam že se s toho nejak vymotáte"
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 5:44 am

"Uhm děkuju, budu se snažit, ale dost smutnění, co uděláte s Konohou?" zeptám se zvědavě
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 6:07 am

'na ty mam plan již vymišlen musíme zhodit hokageho z jeho postu'
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 6:25 am

"Jste si vědom toho že se to všechno stalo jen kvůli mě a Taikimu?" zeptám se ho, protože bych vinu měla nýst já a né on
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 6:38 am

'ano to jsem ale i tak muž na svém miste by tohle neudelal' mile se usmeju
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 6:41 am

Poskladám sa pred lázňami a usmejem sa. Vošiel som dnu a spýtal som sa na recepcii kde je volná miestnosť. Recepčná mi ukázala na miestnosť a ja som vošiel do šatne. Vyzliekol som sa a dal som na seba uterák a vošiel som dnu. Uvidel som tam Reinu a Mizukageho. Nechápavo sa na nich pozriem a poškrabkám sa na hlave. Vraj to tu malo byť prázdne...prepáčte... Nevinne sa usmejem a zostanem stáť.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 6:45 am

otočila jsem hlavu na nevítaného hosta
"Zase ty, ty mě začínáš štvát." řeknu neurvale a chytá mě nerv, ale v poklidu prozatím sedím a sleduju ho
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 6:49 am

Zamávam na ňu Soráč, recepčná mi povedala že je tu prázdno. Neni to moja chyba.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 6:51 am

"Ne ale ty myši s pavoukama ano." procedím skrz zuby
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 6:53 am

Hm? Pozriem na ňu nechápavo. Len sa usmejem. O čom hovoríš? Uchechtnem sa
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 6:54 am

"Kdybych nebyla v tý vodě nahá hned vstanu a jdu ti jednu ubalit." řeknu vražedně ale pak se uklidním
"Ne nemá to cenu se rozčilovat." řeknu a zavřu oči a nadále ho ignoruju
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:00 am

Zasmejem sa. Robte akoby som tu nebol... nebudem si vás všímať. vojdem do šatne a vezmem si moju knižku. Prídem do bazéna dám si dole uterák vlezem do vody a začnem čítať knižku.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:01 am

mám takový pocit že je někde poblíž Yahiko "žeby.." jdu za svou intuicí a vejdu do místnosti, kde je yahiko a nějací lidé co se koupou..."nazdáár, konečně si tady" nadšene řeknu...koupající se pár vůbec nevnímám...
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:04 am

Kiri lázně - Stránka 6 CCS_Sakura-angry
otevřu oči když uslyším další hlas a podívám se na dotyčného který evidetně znal toho senzibila vedle, začala jsem být nehorázně naštvaná a stačilo fakt málo k tomu abych bouchla.
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:07 am

Čau čo tu robíš? Ani sa na neho nepozriem a ďalej čítam knižku. Jedným očkom kuknem na Reinu lebo som zacítil že jej chakra začína byť nepokojná a zasmejem sa tak aby ma nevidela.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:09 am

"ale, jentak se poflakuju"mezitím periferně vidím nějakou naštvanou mladou slečnu "ty musíš bejt taa o který Yahiko furt mluví, těší mě"..kulišácky se zasměju
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:10 am

počítám v duchu do desseti abych se uklidnila a doufala že mizukage nějak zasáhne....... desítkovou soustavu jsem kupodivu musela protáhnnou páč mi nestačila an uklidněnou... pak zvednu hlavu za slovy toho neznámého
"Cože?" vykulím na něj oči
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:12 am

"tak asi ne" hlasitě se zasměju "promiň, to sem se asi splet, jinak já sem Law..." zdvořile se představím
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:13 am

Začnem sa srtašne smiať. Hej Lawe... odvtedy keď som ju spoznal som sa s tebou ešte nestretol. Zasmejem sa ešte raz a čítal som knihu ďalej. Mimochodom, toto je Mizukage.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:14 am

'jestli okamžitě neodejdete tak vás budu muset vykázat z kiri tak prosím odejdete'klidne řeknu
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:14 am

"Reina." řeknu a vražedně se podívám na Yahika pohledem co tím měl jako namysli? napjatá jsem byla jak struna takhle vykolejená jsem nebyla dlouho
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:17 am

"bla bla, nevěděl sem že umíš číst Yahiko" pousměju se..kouknu se na Mizukageho "samý kage sem, kage tam...vůbec mě nezajímaj tyhle jejich tituly..." pomyslim si povýšenecky.."tyhle lázně jsou veřejně přístupné a já si to tu zaplatil, takže tu budu dlouho jak chci" odpovím Mizukagemu
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:19 am

Pozriem na Mizukageho a zatvorím knihu. Aaach...ale nikde už nieje volné. Nahodím smutný xicht a pozriem na nich. Klud Rei... nič som o tebe nehovoril. Poviem vážne a usmejem sa.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:20 am

"Pořád máš u mě vroubek za ty pavouky a myš." řeknu chladně a opřu se o stěnu jezírka a založím si ruce na prsou
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 EmptyUt máj 31, 2011 7:23 am

Zasmejem sa. Si dobrá. A ano viem čítať... ale pochybujem o tebe. Zasmejem sa.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kiri lázně - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kiri lázně   Kiri lázně - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kiri lázně
Návrat hore 
Strana 6 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pole v kiri
» Restaurace/bar v Kiri

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: