Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany

Goto down 
+7
Yoshiro Uchiha
Takeshi
Itachi Uchiha
Haruka
Tasu Hyuuga
Taiki
Reina Kana
11 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
AutorSpráva
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:22 am

"Uspala mě, když jsem skočil do vzduchu a ona byla na zemi. No najednou jsem omdlel, asi natahovací prst, či co. Poté jsem se probral slepý."
Návrat hore Goto down
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:26 am

´Když ho tak chceš´začal sem si pomalu vytahovat oko a potom sem ho vytrhl a hodil Satoyovi´Stačí ted mě rovnou můžete zabítprotože mám strašlivý bolesti´


Naposledy upravil Tasu Hyuuga dňa Po jún 13, 2011 3:27 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:26 am

"Ona?" podivím se "Kdo?" podívámm se na toho ninju bez očí
"Máš to ošetřené?" sleduju dvě prázdná místa 'ještě by se to dalo vrátit' pomyslím si
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:28 am

(Yoshiro buď realista, nemůžeš se vyhnout každému útoku, bojoval jsi proti dvěma S rankům!!!)
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:31 am

Lasky plně se podívám na tasua "čekal jsem celý život na tyto slova to si musím užít" pořádne chytnu srp a začnu do nej vpouštet chakru
Návrat hore Goto down
Satoya
Potulny Ninja (S-Rank)*A
Satoya


Počet príspevkov : 86
Join date : 04.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:33 am

Stál som od nich a Yoshirove oko som chytil. Blvajs... Držal som to okolo a prešiel k Yoshirovi. "To máš jedno späť..."

(Neviem, ale Tasu sa mi zdá nahnevaný -___- ' )
Návrat hore Goto down
http://narutonewmenace.slovakforum.net/
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 308
Join date : 08.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:36 am

prišiel som s onokim kde sme vydeli kopu ludi ja som sa teleportoval pred mizukageho a ukazal som nech nič nerobi nikto
Návrat hore Goto down
https://narutomemories.forumsk.com
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:37 am

"nevím kdo jste ale kazíte mi radost" naštvaně mrknu na neznámého ja asi zabiju i jeho braní mi v mém snu
Návrat hore Goto down
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:46 am

(Sasuke bojoval proti 1 S ranku, 1 senzibilistovi a léčitelovi dohromady, Daruiovi cca taky možná S rank, další S rank gaara + S rank tsuchikage + S rank mizukage.. když je jeden omráčenej v tsukoyumi a bojuje.. tomu říkám, že se taky nechováte moc realisticky :-))

Vzal jsem si ho.
"Děkuju." Držel jsem ho v ruce a lízal jsem ho xDD ne .. jen jsem ho držel
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:48 am

(jenže Sasuke má techniky, a jak vidím ty jich moc nemáš, takže se nepřirovnávej k Sasukemu... dík)
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:50 am

přišla jsem k němu a sáhla jsem Yoshirovi na rameno
"Mám ti to vrátit zpět?" zeptala jsem se ho až nezvykle mile
Návrat hore Goto down
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:51 am

(V tom zápase použil pouze Chidori a Susanoo + amaterasu, které mám. )
"Jo, prosím"
Návrat hore Goto down
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 308
Join date : 08.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:53 am

Ked som vydel že oko dostal spet povedal som tasuovy
"Hokage-sama tímto vas zbavujem hodnosty kage a to pred tsuchikagem a mizukagem s dôvodu zrada konohy a odčinenie cudzieho doujutsu bez povolenia vlastníka"vybral som si chakrove putá ktore som dal tasuovy na ruky aby nič nemohol spravit a prehovoril som na mizukageho
"Prepačte za vzniknute problémi Mizukage-dono a ostaným tiež hlavne Yoshirovy"
Návrat hore Goto down
https://narutomemories.forumsk.com
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:56 am

chvíli jsem ještě s překvapením sledovala co se tu dělo, ale pak jsem Yoshira vzala za druhou volnou ruku a táhla jsem ho dovnitř mého domu do hlavní ordinace, tam jsem ho posadila na lehátko
"Chvíli počkej a dejmi prosím to oko." mluvím tak aby mi věřil, že mu chci pomoct a neměl strach
Návrat hore Goto down
Shizuka Yoru
Jounin (S-Rank)
Shizuka Yoru


Počet príspevkov : 853
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:56 am

(fájn, nebudu tu mluvit do zdi)
Návrat hore Goto down
http://animedeath.blog.cz
Tasu Hyuuga
Leader Akatsuki (S-Rank)
Tasu Hyuuga


Počet príspevkov : 695
Join date : 09.04.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:56 am

´naběhl sme do ichiga tím sem ho odrazil´Dělej haruko sekej´
Návrat hore Goto down
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 3:58 am

Dal jsem jí ho.
Návrat hore Goto down
Haruka
Mizukage (S-Rank)
Haruka


Počet príspevkov : 246
Join date : 18.05.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 4:00 am

vytáhnu katanu ze zemně dám mu čepel ke krku Chvilku přemýšlím ne a tupo stranou ho omráčím
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 4:01 am

i když to neviděl usmála jsem se
"Hned přijdu." oznámím a jdu do zadní části domu připravit si všechno potřebné a oko mezitím jsem vhodila do roztoku aby se očistilo
pak jsem se vrátila převlečená, šla jsem zamknout dveře a hned na to jsem je obalila krystalem, nestála jsem o tom aby se při zákroku někdo přišel a vrátila jsem se k němu
"Tak jo lehni si." položila jsem mu ruk na záda a navigovala jsem ho
Návrat hore Goto down
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 4:02 am

Lehl jsem si.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 4:05 am

"Dobře, nebude ot příjemný, takže dostaneš sedativa a jen doufejme, že se to vydaří, dělám tenhle zákrok prvně." asi sem ho moc neuklidnila, ale vpíchlajsem mu do žíli sedativa a pak jsem si vytáhla roušku a dala jsem si jí přes půlku obličeje a když usnul pustila jsem se do toho

(zákrok bude trvat do 17:30 Very Happy )
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 4:32 am

skončila jsem, byla jsem nějak unavená, ale zákrok bych řekla že se mi podařil. Teď už jen čekat až se probudí, šla jsem si do zadní místnosti převléknout zpět do civilu a umýt si ruce a další potřebonosti
Návrat hore Goto down
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 4:43 am

Probudil jsem se.
Návrat hore Goto down
Reina Kana
Jounin ( Hlavný medik - Nibi A-Rank)
Reina Kana


Počet príspevkov : 725
Join date : 09.04.2011
Age : 31

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 4:50 am

vrátila jsem se zpět a všimla jsem si, že je vzhůru jemně mu položím ruku na rameno, aby vědě, že jsem u něj
"Jak se cítíš?"
Návrat hore Goto down
Yoshiro Uchiha
Potulny Ninja (S-Rank)
Yoshiro Uchiha


Počet príspevkov : 121
Join date : 11.06.2011

Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 EmptyPo jún 13, 2011 4:51 am

Rychle jsem vstal z postele.
"Je to dobré, díky."
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany   Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany - Stránka 12 Empty

Návrat hore Goto down
 
Soukromá ordinace určená pro ANBU/ Dům Reiny Kany
Návrat hore 
Strana 12 z 19Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sídlo ANBU

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Kirigakure no sato-
Prejdi na: