Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Prihlaste sa prosím a ked nieste registrovaný prosím registrujte sa
Naruto Memories
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Akatsuki chysta svoju pomstu pripravte sa!
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Uplne nový design fora a menšie dodatky Prosím hlasujte každy den je to pre wow server kde hrám http://top-server.cz/index.php?page=in&id=337 pre tych čo každy den budu hlasovat velmi pekne dakujem:)

 

 Ruiny Otogakure

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Ichigo Uchiha
Sannin (S-Rank)*HA
Ichigo Uchiha


Počet príspevkov : 308
Join date : 08.04.2011

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptySo apríl 09, 2011 6:37 am

Tu bola znicena oto
Návrat hore Goto down
https://narutomemories.forumsk.com
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 5:24 am

nad územím nebe ve vteřině zčerná a jedním velkým bleskem uhodí do země..na tom místě kam uhodil blesk se objevuju Já, stojím a upřeně hledím na své ruce, řikám si "co se sakra stalo, tak tohle je moje schopnost??, sní zjistím kdo jsem daleko snadněji..." zvednu hlavu a rozhlédnu se kolem sebe.."ruiny?.."
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 5:30 am

Prídem k ruinám a uvidím Lawiho. Prídem k nemu. čo tu robíš?! To je tvoje kekkei genkai. Vytreštím na neho oči.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 6:14 am

prudce se otočím "aaaa, to si ty...pravděpodobně to tak bude...ted to jen pořadně vyzkoušet, jinak měl si mi dát vědět že mě chceš zabít!! co kdyby se nic nestalo??... "uraženě se rozejdu směrem k jedné zřícenině, která jakžtakž vypadá obyvatelně...
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 6:20 am

Zasmial som sa Jednoducho by ťa môj piesok chytil! Usmejem sa na neho Ale zistil si aké máš kekkei genkai. A keby ti to poviem, tak by si nemal až taký strach.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 6:25 am

"dobře no, ale už to víckrát nedělej..teďka si potřebuju najít něco na přespání...támhle by to šlo..." vcházím do zříceného kamenného domku a se spokojenym výrazem pronesu: "jo, to by šlo...pomůžeš mi to tu trochu uklidit?.."
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 6:38 am

Urobím 10 pieskových klonov a zasmejem sa Na čo sa s tým budeme srať? Klony sa pustia do upratovania.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 6:56 am

s podivem "sakra, užitečný...to se budu muset taky naučit...a ted ještě rozdělat oheň..to nech na mě" seberu pár prken ze zbytku nábytku a naházím do krbu..poté se soustředím na svou pravou ruku.."doufám, že to vyjde, elektřina se mi zdá jako můj přítel" jenže nic se neděje.."nemáš nějakou radu?.. sem jaksi bezradný..."
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 7:03 am

Zistíme tvoj element. Podám mu papierik. chyť ho...podľa toho čo urobí zistíme tvoj element.
(aký máš vôbec element? Very Happy:D)
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 7:07 am

bere do ruky papírek "a co teď??"
(hele raiton, ale ještě neznám výraz chakra Very Happy, a velkej výboj snad dokáže zapálit dřevo ne?)
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 7:13 am

Papierik sa skrčil. Takže raiton nebo-li bleskový element. Skús to zapáliť ešte raz...ale sústreď sa na to.
(jasne že to ide Very Happy keď udrie blesk do stromu...požiar Smile)
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 7:24 am

"bleskový element? hm..myslel sem si to..mam k němu opravdu kladný vztah..." znovu dám ruku na dřevo, soustředím se...a furt nic...najednou spatřím v rohu svitek, jdu blíže a je tam napsáno svitek pro studenty akademie, začnu okamžitě číst...po přečtení.."ahá, to si mi sakra nemohl vysvětlit chakru?..ted už to snad zvládnu, plus sem si přečet něco o kawarimi no jutsu, docela užitečná věc, mohla by se hodit..." znovu vložím ruku do krbu plného prken, soustředím čakru do ruky a. a. začnu cítit jak ve mě veškerá energie putuju směr pravá ruka, ta začíná pomalu svítit, více a více "a sakra, nemůžu to zastaviiiiiiiiit, uteeeč" a ohromná elektrická exploze ničí celý objekt na prah, já stále stojím a celé mé tělo probíjí a bliká a abych pravdu řek "je to celkem přijemné"pomyslím si..ale kde je...."Toroo?"
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 7:43 am

Predo mňa sa postavil piesok a ja sa zasmejem Ano som tu. Padnem na zem a začnem sa smiať. Po chvíli sa postavím. Počuj cítim z teba obrovské množstvo chakry... to znamená že sa to musíš naučiť ovládať.
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 7:48 am

zasměju se "sem rád že si v pořádku, no jo, stim asi autoři svitku nepočítali, dobré je že sem se alespon naučil pečetě..teďka bychom měli najít asi jinej ukrýt, co řikáš? mezitim tim budu pomalu soustředit chakru do prstů, to by mi mohlo pomoct, snad se to brzo naučim ovládat.."
Návrat hore Goto down
Yahiko Kukuyomi
Tsuchikage (S-Rank)
Yahiko Kukuyomi


Počet príspevkov : 281
Join date : 23.05.2011
Age : 33

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 7:51 am

Ano podme nájsť nejaký úkrit Urobím pečate a oblaky piesku nás zdvihnú nad zem a letíme preč
(presun)
Návrat hore Goto down
Roronoa Law
Akatsuki (S-Rank)
Roronoa Law


Počet príspevkov : 149
Join date : 22.05.2011
Age : 31

Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure EmptyPo máj 23, 2011 7:53 am

(přesun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ruiny Otogakure Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ruiny Otogakure   Ruiny Otogakure Empty

Návrat hore Goto down
 
Ruiny Otogakure
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Memories :: Dediny (Posun o 5 Rokov) :: Zvysok Sveta-
Prejdi na: